Krzesła biurowe

W sklepie Euforma znajdziesz wiele niezwykłych mebli pochodzących z kolekcji polskich projektantów zafascynowanych konstruowaniem przedmiotów użytkowych, w których piękne formy łączą się z funkcjonalnością. Z nami urządzisz biuro nadając każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wystrój i charakter. Designerskie krzesła biurowe do recepcji od razu wpadają w oko i już od wejścia tworzą wizerunek nowoczesnej firmy. Osoby ceniące oryginalność z pewnością znajdą u nas wiele pomysłów na urządzenie recepcji w taki sposób, by już samo przekroczenie progu biura wywoływało pozytywne emocje. Wybór ładnych i wygodnych krzeseł biurowych do recepcji pozwoli przygotować dobre warunki pracownikom, którzy z pełnym zaangażowaniem będą mogli wykonywać swoje obowiązki. Jeśli recepcja jest także miejscem oczekiwania na wizytę, w naszej ofercie znajdziesz inspirujące propozycje oryginalnych miejsc do siedzenia dla gości i klientów.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 79 wyników

  24 z 79
  Wczytaj następne 24 produktów

  Dlaczego warto wybrać designerskie krzesło do recepcji?

  Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto dołożyć starań, by recepcja jako miejsce, w którym goście rozpoczynają poznawanie firmy i jej kultury, budowała pozytywny wizerunek. Czasem jedno designerskie krzesło biurowe do recepcji może wpłynąć na sposób postrzegania całej firmy, nie mówiąc o tym, ile może zdziałać nowoczesny i oryginalny wystrój całej recepcji. Sklep Euforma ma w swojej ofercie niepowtarzalne krzesła biurowe do recepcji, które mają interesujące kształty i są wykonane z dobrej jakości materiałów. Większość z nich występuje w wielu wersjach, a dzięki rozmaitym konfiguracjom kolorów i rodzajów tkanin, stelaży, czy wybarwienia drewna można idealnie dopasować je do innych mebli i stworzyć niepowtarzalną aranżację pomieszczenia.

  Jak wybrać nowoczesne krzesło biurowe do recepcji?

  Jeśli recepcja ma być wizytówką i miejscem, z którym goście i klienci poznają kulturę firmy, należy zadbać o komfort osób pracujących w tym miejscu. W tym celu sprawdzą się ładne i wygodne miejsca do siedzenia. W zależności od aranżacji pomieszczenia może to być fotel, krzesło biurowe do recepcji albo hoker, niezbędny przy wysokiej ladzie recepcyjnej. Otoczenie pięknych mebli biurowych wpływa na dobre samopoczucie personelu, a komfortowe miejsce do siedzenia ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Jeśli praca ma charakter raczej statyczny, stabilne krzesło na czterech nogach będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli jednak pracownicy muszą się przemieszczać, by sięgnąć po rzeczy znajdujące się w niewielkiej odległości od ich stałego miejsca, lepiej sprawdzi się designerski fotel lub krzesło biurowe na kółkach. Te modele mają wiele wariantów kolorystycznych i rozmaite możliwości indywidualnego dostosowania do potrzeb pracownika, takich jak podłokietniki, regulacja oparcia i wysokości.

  Designerskie krzesła dla gości

  Krzesła biurowe do recepcji pozwolą także zaaranżować estetyczne miejsce, w którym goście z przyjemnością będą oczekiwać na zaplanowane wydarzenia. Można wybierać pomiędzy tradycyjnymi krzesłami na czterech nogach, a ich rozmaitymi wariacjami, takimi jak m.in. krzesła na stopkach, płozach, czy na krzyżaku. Znajdą tu zastosowanie także wygodne fotele na obrotowej nodze oraz krzesła na kółkach. Zwolennicy drewnianych krzeseł mogą je wykorzystać w minimalistycznych aranżacjach recepcji, zaś amatorzy miękkich foteli mogą stworzyć uroczy salonik. Możliwość przyglądania się niezwykłym formom tradycyjnych mebli i cieszenia się ich wygodą sprawią, że oczekiwanie będzie dla gości przyjemnym czasem obcowania ze sztuką użytkową.