Fotele

Wśród mebli oferowanych przez sklep Euforma znajdują się interesujące modele foteli na recepcję. Designerskie meble zaprojektowane przez polskich artystów łączą w sobie nowoczesny styl, ciekawą formę oraz wygodę i funkcjonalność. Goście przekraczający próg firmy zwykle pierwsze kroki kierują ku recepcji, więc to właśnie tutaj tworzy się pierwsze wrażenie, które może później zaważyć na opinii o firmie. Jeśli goście czekają na wizytę, wykonanie usługi, czy spotkanie, to sposób urządzenia recepcji jest niezwykle istotny. Możliwość siedzenia w miękkich, wygodnych fotelach i przyglądania się oryginalnemu wystrojowi recepcji uprzyjemni nawet przedłużający się czas oczekiwania. Warto zatem rozważyć użycie w aranżacji tej części firmy designerskich foteli na recepcję oraz połączyć je z innymi atrakcyjnymi meblami i dekoracjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 128 wyników

  24 z 128
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Fotele Bydgoszcz

  Fotele Warszawa

  Fotele Gdańsk

  Fotele Katowice

  Jak złożyć nietypowe zamówienie i kupić fotele na recepcję w sklepie Euforma?

  Zapewnienie w recepcji strefy, w której klienci mogą poczekać na umówione spotkanie, a nawet napić się kawy, wiąże się z zaplanowaniem zakupu foteli na recepcję, które będą pasować do aranżacji tego pomieszczenia i wizerunku firmy. W katalogu sklepu Euforma można znaleźć modele o różnych gabarytach, kształcie, formie i kolorach, a nawet zamówić wariant, którego nie ma na stronie sklepu. Wygodne fotele na recepcję na czterech nogach, na płozach, czy na biegunach występują w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego łatwo za ich pomocą można stworzyć zarówno wizerunek młodej dynamicznej firmy, jak i podtrzymać obraz stabilnego, profesjonalnego przedsiębiorstwa z tradycjami. Jeśli zobaczysz w katalogu meble, które idealnie pasują do Twojej wizji wystroju, ale nie widzisz w katalogu np. odpowiedniej wersji kolorystycznej, to skontaktuj się ze sprzedawcą lub doradcą sklepu Euforma. Mają oni do dyspozycji jeszcze szerszą pulę wariantów wykończenia, a dzięki wiedzy o całej ofercie sklepu, z pewnością mogą zaproponować interesujące rozwiązania pasujące do przyjętej koncepcji urządzenia recepcji.

  Fotele na recepcję a dystans społeczny

  Dobór foteli do recepcji zależy od wielu czynników, a jednym z najważniejszych jest wielkość pomieszczenia. Najwięcej możliwości aranżacyjnych daje duża przestrzeń, gdyż wtedy łatwo przygotować aranżację niemal z każdym rodzajem foteli do recepcji znajdującym się w ofercie sklepu Euforma. Fotele przykuwają uwagę niezwykłą formą, czy kształtem, a umieszczone w pewnej odległości od siebie mogą być odpowiednio wyeksponowane. Korzystanie z tak rozmieszczonych mebli daje większe poczucie komfortu niż siedzenie na jednym z wielu foteli ustawionych w jednym rzędzie pod ścianą. W katalogu można jednak znaleźć także interesujące fotelowe duety, które zostały zaprojektowane w taki sposób, że para może na nich siedzieć jak na dwuosobowej sofie. Inną propozycją mogą być specjalne fotele modułowe, które są komfortowymi siedziskami w kształcie fotela umieszczonego na ławie. Można je zestawiać tworząc pary siedzeń albo ustawić je w taki sposób, by zapewnić siadającym na nich osobom pewien dystans.

  Mały fotel do recepcji - wielka zmiana

  Zakup mebli w sklepie Euforma to dobry sposób na wprowadzenie do firmy sztuki użytkowej. Oryginalne fotele na recepcję można kupić w rozsądnych cenach, by już od progu tworzyć wizerunek niezwykłej firmy, która ceni sztukę i dobrą jakość. Świetny efekt można uzyskać ustawiając w pomieszczeniu choćby jeden designerski mebel, który nada aranżacji wyjątkowy charakter. Warto o tym pamiętać, gdy poszukuje się sposobu na unowocześnienie aranżacji bez konieczności wymiany całego wystroju.