Oświetlenie do recepcji klubu fitness

Recepcja jest sercem hotelu. To tu goście się meldują, zostawiają bagaż, a także nierzadko szukają pomocy. Odpowiednio zaaranżowana recepcja jest więc podstawą nie tylko dobrego wrażenia, ale także funkcjonowania całości budynku i komfortu gości, zwłaszcza po długiej podróży. Umeblowanie i aranżacja recepcji jest niezwykle ważna, ale nie wolno zapominać jeszcze o jednym ważnym jej aspekcie, jakim jest odpowiednie oświetlenie. Światło w recepcji oprócz zapewnienia optymalnych warunków pracy, czy dobrego samopoczucia osób odwiedzających, powinno także spełniać hotelowe standardy. Nie wystarczy zatem, aby dobrze się prezentowało. Powinno być ono funkcjonalne i odpowiednio dobrane, aby nie było zbyt jasne lub ciemne. Jeśli szukasz odpowiedniego oświetlenia do recepcji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Euforma – sklepu meblowego, w którym znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. Euforma oferuje produkty zarówno stacjonarnie, w największych miastach Polski, jak i online.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 340 wyników

  24 z 340
  Wczytaj następne 24 produktów

  O czym warto pamiętać przy wyborze oświetlenia?

  Wybierając oświetlenie do recepcji, warto pamiętać nie tylko o tym, by pasowało do wystroju wnętrza, ale też by spełniało swoją funkcję. Inne oświetlenie należy wybrać do holu, inne do recepcji, a jeszcze inne do hotelowych pokoi, ale każde z nich powinno być przemyślane. W ofercie Euforma znajdziesz duży wybór oświetlenia do recepcji. Praca zmienna, siedząco-stojąca, często przy komputerze, w dużym stresie i obarczona dużą odpowiedzialnością wymaga optymalnych warunków pracy, w tym odpowiedniego światła. Jedną z wielu propozycji Euforma są designerskie lampy wiszące o nowoczesnym wyglądzie. Mowa tu o lampie Canoe o oryginalnej formie. Niespotykana oprawa daje delikatne, ciepłe światło, które nie razi ani nie męczy oczu, zapewniając miłą atmosferę i przyjemne warunki w recepcji. Inną, ciekawą opcją jest innowacyjny model Snake o smukłej formie, który dobrze oświetli każde wnętrze.

  Inne rodzaje oświetlenia

  Recepcja jest miejscem przejściowym dla gości i klientów, w którym mogą przez chwilę odpocząć lub popracować. Dlatego też ważna jest funkcjonalność lamp. Decydując się na stojący model Konko Floor marki Loftlight, zapewnisz swoim gościom nie tylko dobre warunki do odpoczynku, ale i do pracy. Minimalistyczną lampę dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej można dowolnie ustawiać tak, aby osiągnąć zamierzony klimat i atmosferę. Jeśli wolisz lampy wiszące, warto zwrócić uwagę na kinkiety o nowoczesnym designie, np. Luno Ka czy Ra Mini. Luno Ka to model rozpraszający światło, które jest przyjemne dla oka. Ra Mini to z kolei uniwersalna lampa, którą można dowolnie regulować w celu zmniejszenia lub zwiększenia strumienia światła. Jeśli w recepcji znajdują się stoliki dla gości, warto pomyśleć również o ich oświetleniu. Jedną z propozycji Euforma jest ciekawa lampka Ariko, której kształt klosza do złudzenia przypomina origami. Lampa Ariko daje ciepłe światło, przy którym można zarówno czytać, pracować, jak i po prostu się zrelaksować. Oświetleniowa oferta sklepu Euforma jest bardzo bogata. Warto się z nią zapoznać i znaleźć idealne oświetlenie do recepcji.