Sofy

Recepcja jest sercem każdego hotelu, klubu fitness, placówek medycznych czy dużych biurowców. To tu goście mają pierwszą styczność z instytucją, do której się udają. Co więcej, to właśnie w recepcji załatwia się najważniejsze sprawy związane z pobytem czy umówionymi spotkaniami. W myśl powiedzenia, że liczy się pierwsze wrażenie, tak i pierwszy rzut oka na recepcję i jej wystrój powinien być gwarantem wysokiego poziomu pracy, kultury osobistej pracowników i najlepszej obsługi klienta. W recepcji oprócz typowej lady powinno znajdować się wygodne miejsce do siedzenia i odpoczynku dla odwiedzających, a ono nie może być byle jakie. Tu z pomocą zgłasza się sklep meblowy Euforma, w którym znajdziesz idealne sofy do recepcji, które przyciągną uwagę każdego. Euforma oferuje swoje produkty zarówno stacjonarnie, jak i online.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 93 wyników

  24 z 93
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Sofy Bydgoszcz

  Sofy Warszawa

  Sofy Gdańsk

  Sofy Katowice

  Wygoda w trakcie czekania

  W recepcji codziennie tętni życie i dużo się dzieje, “przewija” się przez nią wiele osób, bywają też kolejki. W takich momentach czekanie może się nieco dłużyć, dlatego warto zapewnić swoim gościom optymalne warunki i możliwość wygodnego odpoczynku, zwłaszcza po długiej podróży. Jeśli recepcja jest niewielkich rozmiarów, nie oznacza to, że nie może być przytulna i komfortowa dla Twoich gości i klientów. Aby zapewnić im doskonałe warunki, warto mieć wygodną sofę. W ofercie Euforma znajdziesz duży wybór sof do recepcji, które z pewnością nie tylko będą wygodne, ale będą też pięknym zwieńczeniem wystroju samej recepcji. Jedną z wielu ciekawych opcji, które znajdziesz w ofercie Euforma, jest sofa 366 dopasowana do kultowego fotela autorstwa Józefa Chierowskiego z 1962 roku. Sofa 366 to proste połączenie drewna dębowego z tweedową tkaniną dostępną w trzech wariantach kolorystycznych. Inną, równie ciekawą propozycją jest sofa Agora AR06 łącząca w sobie elegancję i komfort użytkowania. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej i prosta w montażu Agora AR06 doskonale sprawdzi się zarówno w recepcji, jak i poczekalni.

  Usiądź wygodnie i zapomnij o zmęczeniu

  W ofercie Euforma znajdziesz sofy do recepcji również w dużych rozmiarach, z których bez trudu będzie mogła korzystać większa liczba gości i klientów. Jednym z wartych uwagi modeli jest sofa Beone o ciekawych, skośnych oparciach i podłokietnikach. Przyjemny w dotyku materiał i odpowiednia miękkość sofy, gwarantują najwyższy komfort odpoczynku. Podobnym modelem sofy jest Beone w wersji narożnikowej. Jeśli cenisz sobie proste rozwiązania i minimalizm, wybierz uniwersalną sofę Malin o ponadczasowym designie. Co ciekawe, sofę Malin można zaprojektować samemu! W zestawie znajduje się wiele elementów, które można dowolnie łączyć, tworząc tym samym swoją własną, oryginalną wersję. Na szczególną uwagę zasługuje siedzisko Mont, a to za sprawą swojego nietuzinkowego wyglądu i oryginalnego designu. Mont to połączenie małej kanapy i tapicerowanych ścianek obudowujących boki i tył sofy. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort, poczucie bezpieczeństwa i namiastkę prywatności, której niektórzy klienci czy goście potrzebują. Mont to wygodne rozwiązanie dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Który wariant Ty wybierzesz?