Stoły do kuchni

Stół w kuchni powinniśmy dopasować przede wszystkim do wielkości wnętrza i miejsca, jakim dysponujemy. Tworząc estetyczne aranżacje, ważne jest, aby stół do kuchni pasował do pozostałych mebli i ich kolorystyki. Oczywiste jest też to, że odpowiedni stół powinien pomieścić wszystkich domowników. Praktycznym rozwiązaniem, które sprawdza się w wielu domach, jest rozkładany stół, który można dopasować w zależności od potrzeb, na przykład, kiedy goście przyjdą z wizytą.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne modele designerskich stołów do kuchni – kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Dzięki takiej różnorodności dopasujesz je do każdego stylu i wolnej przestrzeni. Nasze produkty wykonywane są przez lokalne stolarnie polskich producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 131 wyników

  24 z 131
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Stoły do kuchni Bydgoszcz

  Stoły do kuchni Warszawa

  Stoły do kuchni Gdańsk

  Stoły do kuchni Katowice

  Mała kuchnia

  W małej kuchni znalezienie miejsca na stół może być prawdziwym wyzwaniem. Z tego powodu, warto zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami, które pomogą stworzyć wygodny kompromis. Oprócz rozkładanych, designerskich stołów do kuchni, najpopularniejszą opcją jest przedłużenie blatu kuchennego bez szafek tak, aby tworzył wysoki stolik. W połączeniu z hokerami będzie to idealne miejsce do jedzenia dla dwóch osób.

  Wygodny kącik jadalny

  Jadalnia w kuchni jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ siedząc przy stole, możemy wygodnie przygotowywać czasochłonne potrawy, a także włączyć w to większą ilość domowników. W jadalni połączonej z salonem nie byłoby to komfortowe. Z kolei wtedy, stół mógłby pełnić funkcję roboczą i być miejscem pracy zdalnej, albo twórczej. Stoły do kuchni mają dużo zalet i są obecne w prawie każdym domu. Z tego powodu, projektanci mebli zadbali o ich ciekawy i oryginalny design tak, aby mogły być kompanem każdego wnętrza - również Twojego.