Wieszaki łazienkowe

Wieszaki łazienkowe stanowią bardzo ważny element niemal każdego pomieszczenia. Większość z nich to produkty uniwersalne, które pozwalają na zastosowanie również w pokojach o nieco innym przeznaczeniu. Na takich konstrukcjach z powodzeniem można zawiesić ręcznik, szlafrok czy odzież. Wieszaki do łazienki występują w setkach wariantów, dlatego dopasowanie odpowiedniego modelu do wymagań danego użytkownika i konkretnego pomieszczenia nie jest problemem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Sad
   Wieszak Sad
   od 99 PLN110 PLN, Wieszak

   producent: Nobonobo

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Border
   Dekoracja ścienna Border
   od 855 PLN950 PLN, Dekoracja ścienna

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Hang
   Wieszak łazienkowy Hang
   806 PLN 895 PLN, Wieszak łazienkowy

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Shift
   Wieszaki Shift
   891 PLN 990 PLN, Wieszaki

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Shift Single
   Wieszaki Shift Single
   356 PLN 395 PLN, Wieszaki

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Tstand
   Stojak na ręczniki Tstand
   711 PLN 790 PLN, Stojak na ręczniki

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   K2
   Wieszak K2
   701 PLN 779 PLN, Wieszak

   producent: Doki

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   K3
   Wieszak K3
   890 PLN 989 PLN, Wieszak

   producent: Doki

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Shadow
   Wieszak Shadow
   305 PLN 339 PLN, Wieszak

   producent: Doki

  Nowoczesne wieszaki łazienkowe to doskonały wybór do niemal każdej łazienki. Ich estetyczny i uniwersalny wygląd pozwala na dopasowanie do dowolnej aranżacji i umieszczenie dokładnie tam, gdzie chcesz. W skład aktualnego asortymentu wchodzą wyjątkowe wieszaki do łazienki, które komponują się idealnie z wyposażeniem w każdym stylu.

  Nowoczesne wieszaki do łazienki

  Wieszaki do łazienki w nowoczesnym wydaniu to idealne rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych zgodnie z aktualnymi trendami. Takie produkty cechują się bardzo prostą, minimalistyczną konstrukcją, która pozwala na dopasowanie do niemal każdej aranżacji wnętrza. Czarne, geometryczne modele sprawdzają się idealnie w połączeniu z dowolnymi barwami, od neutralnej bieli i szarości, aż po wielokolorowe dodatki czy meble. Uniwersalne rozwiązania pozwalają na swobodną zmianę aranżacji w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Z tego powodu wieszaki łazienkowe w nowoczesnym stylu to doskonały wybór dla osób, które kochają ciągłe zmiany i chcą zaopatrzyć się w produkt pasujący do dowolnego wyposażenia wnętrza.

  Co ciekawe, większość dostępnych wieszaków pozwala także na dodatkowo płatną personalizację. Wówczas mogą one zyskać dokładnie taki kolor, jaki sprawdzi się w danym pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu dopasowanie odpowiedniego wieszaka do konkretnej łazienki staje się jeszcze łatwiejsze.

  Wysoka jakość wykonania

  Wieszaki łazienkowe wchodzące w skład aktualnego asortymentu to nie tylko elegancki wygląd, lecz także wysoka jakość wykonania. Wszystkie dostępne produkty zostały stworzone z dbałością o najmniejsze detale, a ich wytrzymałe konstrukcje pozwalają na swobodne korzystanie przez długie lata. Wszystko za sprawą zastosowania trwałych surowców, które nie niszczą się z czasem i nie tracą swojego doskonałego wyglądu.

  Wieszaki do łazienki z naszej oferty muszą być na tyle wytrzymałe, by pozwalać na trwałe zamontowanie na dowolnej powierzchni. Powieszone ubrania i inne przedmioty mogą być ciężkie, dlatego ważne jest dopasowanie odpowiedniego modelu do przewidywanego obciążenia. Wszystkie produkty są odporne na intensywną eksploatację, a możliwość łatwego i stabilnego montażu sprawia, że stanowią one idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

  Szeroki wybór eleganckich wieszaków

  Wieszaki do łazienki dostępne w naszym sklepie występują w wielu wariantach. Największą różnicą jest ogólny kształt poszczególnych produktów. Niektóre z nich cechują się bardzo prostą konstrukcją, podczas gdy inne przyjmują wymyślne, dekoracyjne kształty. Stylistyka konkretnego egzemplarza powinna być dopasowana do wyposażenia danej łazienki. Jeśli zależy Ci na prostych, uniwersalnych rozwiązaniach, doskonale sprawdzą się wieszaki bez żadnych ozdobników, utrzymane w minimalistycznym designie. Natomiast we wnętrzach “z przepychem” najlepszym rozwiązaniem będą modele o nieco bardziej skomplikowanej budowie.

  Niektóre wieszaki łazienkowe pełnią nie tylko funkcję miejsca, w którym można powiesić mokre ręczniki lub odzież, lecz także eleganckiej ozdoby ściennej. Takie produkty spisują się idealnie w nowoczesnych wnętrzach. W takich aranżacjach stawia się zarówno na funkcjonalność, jak i wygląd poszczególnych elementów. Wieszaki do łazienki z naszej oferty doskonale komponują się z podobnym wyposażeniem.

  Uniwersalne wieszaki łazienkowe o wielu zastosowaniach

  Wieszaki sprawdzają się doskonale w pomieszczeniach o różnych przeznaczeniach. Modele do łazienki mogą pełnić funkcję miejsca, w którym umieszcza się ręczniki, szlafroki czy akcesoria wymagające zawieszenia. Takie produkty pozwalają na zorganizowanie nawet bardzo niewielkiej przestrzeni. Z tego powodu są one doskonałym wyborem zarówno do pomieszczeń, które nie są zbyt duże, jak i łazienek o znacznie większym metrażu. Zastosowanie konkretnego modelu zależy wyłącznie od potrzeb danego użytkownika.

  Wieszaki do łazienki dostępne w naszym asortymencie mogą być wykorzystywane również w innych pomieszczeniach, w zależności od Twoich potrzeb. Cechują się one bowiem niezwykle uniwersalnym designem komponującym się z dowolnymi meblami, kolorami ścian, kafelkami czy dodatkami. Odpowiednio dopasowany wieszak łazienkowy może zupełnie odmienić charakter danej aranżacji. Dobrym pomysłem jest dobranie modelu do drobnych dodatków pojawiających się we wnętrzu, takich jak uchwyty czy nawet baterie umywalkowe lub prysznicowe.