EuformaPomieszczeniaPokój dziecięcySzafki nocne i kontenerki

Kontenerki do pokoju dla dziecka

Kontenerki do pokoju dla dziecka zagwarantują porządek. Ich obecność ułatwia segregację zabawek, ale też wszelkich innych przedmiotów znajdujących się w dziecięcym pokoju. Kontenerek jest uniwersalnym meblem, który można ustawić w różnych miejscach. Dobrze sprawdzi się jako stolik nocny, niezależna mini komoda czy szafka z szufladami przy biurku. Dzięki dopasowanym wymiarom wraz z biurkiem z tej samej serii stworzy zgraną parę, zapewniając dziecku wygodne miejsce do nauki.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz kontenerki do pokoju dla dziecka w wielu stylach i konfiguracjach. Kolorowe modele wprowadzą do dziecięcego wnętrza radosną atmosferę. Są częścią większych serii produktów, dlatego z łatwością skompletujesz pełne wyposażenie pokoju dziecięcego.

  Kontenerki w pokoju starszaka

  Kontenerki do pokoju dla dziecka mogą chować w sobie wiele skarbów. Często wykorzystywane są jako miejsce na zabawki, ale zostały stworzone głównie z myślą o starszakach. Dzięki nim segregacja bloków rysunkowych, kredek i farbek będzie znacznie prostsza, a dodatkowo wszystko wreszcie będzie miało swoje miejsce. Kontenerek przy biurku pozwoli szybko posprzątać przestrzeń przeznaczoną do odrabiana zadań domowych. Dzięki niemu bałagan na blacie nie będzie rozpraszał w trakcie nauki.

  Kontenerek jako szafka nocna

  Kontenerek do pokoju dla dziecka może zastąpić stolik nocny, na który wieczorem będzie można odstawić szklankę wody lub telefon, a do środka włożyć najważniejsze drobiazgi czy aktualnie czytaną książeczkę. Można go również wykorzystać jako miejsce na lampkę nocną, która wieczorem będzie tworzyć przyjemną atmosferę. Kontenerek może również pełnić funkcję małej, niezależnej komody, która znajdzie swoje miejsce w dowolnym miejscu w pokoju.