Obrazy do pokoju dla dziecka

Pokój dziecka powinien być radosny. Czasem chcąc iść w stronę minimalizmu, zapominamy o detalach, które podkreślą wesołą atmosferę. Aby ją stworzyć, zadbaj o kolorowe obrazy do pokoju dla dziecka, które spodobają się maluchowi. Przy wyborze odpowiednich ilustracji zwróć uwagę głównie na ich kolorystykę, która ożywi pomieszczenie.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

  24 z 30
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Obrazy do pokoju dla dziecka Bydgoszcz

  Obrazy do pokoju dla dziecka Warszawa

  Obrazy do pokoju dla dziecka Gdańsk

  Obrazy do pokoju dla dziecka Katowice

  Ciekawym sposobem na dekorację ściany w pokoju dziecięcym jest kompozycja kilku obrazów lub plakatów o podobnej tematyce lub kolorystyce. Taka uniwersalna, mała galeria będzie dobrze wyglądać nad łóżeczkiem, biurkiem lub komodą. Tak samo dobrze sprawdzi się na małych i dużych przestrzeniach. Spójność kompozycji zapewni taki sam kolor ram, w które oprawione zostaną plakaty czy obrazy. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które urozmaicą nie tylko dziecięcy pokój, ale i resztę pomieszczeń.

  Kolorowe obrazy do pokoju dziecięcego

  Radosne motywy zwierząt czy postaci z bajek świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Oprócz tematyki ważna jest również kolorystyka ilustracji współgrająca z kolorystyką pomieszczenia. Najlepiej sprawdzają się kontrastowe zestawienia, czyli ściana w neutralnej barwie i kolorowy obrazek na jej tle. Oprawione ilustracje pomogą maluchowi w uspokojeniu się, koncentracji i uruchomieniu wyobraźni. Obrazy do pokoju dla dziecka podkreślą przytulną atmosferę i indywidualny charakter najmłodszego domownika, a jednocześnie nauczą dziecko wrażliwości na sztukę.

  Plakaty do pokoju dziecięcego

  Plakaty mają bardziej młodzieżowy charakter, w związku z czym dzieci często wolą je od obrazów. Nowoczesny styl, większy wybór ilustracji i napisów, a także uniwersalność i niska cena sprawiają, że popularność takich dekoracji wzrasta. Dużą zaletą plakatów do pokoju dla dziecka jest łatwość ich oprawienia, np. w antyramę.