Poduszki do pokoju dziecka

W pokoju dziecka najczęściej pojawiają się trzy rodzaje poduszek – do spania, do siedzenia na podłodze i dekoracyjne. Dobrze wiemy, że dobra poduszka do spania, zaraz obok wygodnego materaca, to element, który gwarantuje udany sen. Jednak nie należy zapominać o poduszkach dekoracyjnych, które nie dość, że ozdabiają pokój malucha, to dodatkowo znacznie poprawią komfort siedzenia na łóżku. Poduszki dla dziecka do siedzenia na podłodze są równie ważne, ponieważ dzięki nim szybko możemy wyczarować wygodne siedziska dla przyjaciół naszej pociechy.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 227 wyników

  24 z 227
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Poduszki do pokoju dziecka Bydgoszcz

  Poduszki do pokoju dziecka Warszawa

  Poduszki do pokoju dziecka Gdańsk

  Poduszki do pokoju dziecka Katowice

  Poduszki do pokoju dziecka na łóżko

  Dzieci lubią wygodę i miękkość, dlatego poduszki osłaniające łóżko od ściany to potrzebny element aranżacji. Dodatkowo warto umożliwić dziecku urządzenie sobie kąciku do czytania w łóżku. Wygodne oparcie składać się powinno z kilku różnych poduszek dla dziecka. Większe będą tworzyć bazę, a mniejsze w indywidualny sposób można dostosować do potrzeb. Pamiętaj też o zadbaniu o odpowiednie oświetlenie.

  Poduszki dekoracyjne

  Kolorowe poduszki to znak rozpoznawczy dziecięcego pokoju. Jedną z ich największych zalet jest możliwość ciągłej zmiany poszewek i dostosowanie ich do zmieniającego się gustu dziecka. Dobrze wiemy, że w pokoju dziecka możliwość łatwej zmiany wystroju jest na wagę złota, a dzięki tak prostemu rozwiązaniu stworzenie nowej aranżacji będzie niezwykle szybkie. Pokój malucha jest miejscem, w którym powinien rządzić kolor i radość, dlatego wyróżniające się poduszki dla dziecka dobrze wyglądają przy każdym wariancie ścian - bez znaczenia, czy mają neutralne, czy intensywne barwy.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych propozycji modnych poduszek dla dziecka. Do dyspozycji mamy wiele wzorów i kolorów, które z pewnością spodobają się najmłodszym i ich rodzicom. Oprócz poduszek dekoracyjnych znajdziesz również kolorowe poduszki do siedzenia na podłodze.