Półki do pokoju dziecka

Półki i regały są bardzo ważnym elementem pokoju dziecka. Ich odpowiednia ilość zapewnia komfortowe przechowywanie, porządek i uczy dobrego nawyku odkładania rzeczy na swoje miejsce. Co więcej, półki do pokoju dziecka łączą w sobie funkcjonalność i dekoracyjność, dlatego tym bardziej warto je wkomponować w wyposażenie wnętrza. Największą zaletą półek jest fakt, że nie zajmują one cennego miejsca na podłodze, dzięki czemu nie ograniczamy miejsca na zabawę.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Półki do pokoju dziecka Bydgoszcz

  Półki do pokoju dziecka Warszawa

  Półki do pokoju dziecka Gdańsk

  Półki do pokoju dziecka Katowice

  Designerskie półki do pokoju dziecka zostały stworzone z myślą o wnętrzach minimalistycznych lub łączących styl retro z nowoczesnym. Ciekawe wzornictwo i dbałość o szczegóły jednak niejedyne ich zalety. Nie należy zapominać o wysokiej jakości materiałach i produkcji w rodzinnych stolarniach. Dzięki temu każdy produkt jest wyjątkowy i latami towarzyszy rodzinie.

  Półki na zabawki i książki

  Zawartość półek zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Na początku znajdują się na nich ulubione misie, pudełka z klockami i kilka książeczek czytanych na dobranoc. Później pojawia się na nich coraz więcej książek i podręczników, które są o wiele cięższe od zabawek. Wytrzymałe półki do pokoju dziecka dostępne w naszej ofercie są gotowe na takie zmiany.

  Półki z dekoracjami

  Wysoko umieszczone designerskie półki do pokoju dziecka to idealne miejsce na dekoracje. Można na nich ustawić chociażby porcelanowe figurki lub kolekcję modeli samolotów. Niektórzy architekci wnętrz stawiają tam również obrazy i grafiki lub rośliny. Oprócz tego można na nich postawić różne pamiątki. Trudno dostępne półki to także miejsce na rzeczy, które chcielibyśmy zostawić dla kolejnych pokoleń - na przykład książki i płyty po starszym rodzeństwie. Już teraz poznaj szeroką ofertę mebli dostępnych w naszym sklepie, a na pewno znajdziesz propozycje, które pozwolą Ci urządzić wnętrze pokoju dziecięcego w sposób modny, a przy tym funkcjonalny.