Pościel dla dziecka

Wybór pościeli do pokoju dla dziecka to bardzo przyjemny etap urządzania pokoju. Od zawsze wiadomo, że małe rzeczy budują przytulną atmosferę, dlatego warto zadbać również o dodatki. Każde dziecko jest inne i ma inne zachcianki. Jedno będzie zachwycone pościelą z ulubionym bohaterem z bajki, innym bardziej spodobają się ilustracje z wizerunkami nieznanych postaci, a jeszcze inne zauroczą się subtelnymi, abstrakcyjnymi wzorami. Niektórym maluchom, w ślad za rodzicami, najbardziej spodoba się gładka pościel.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

  24 z 26
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Pościel dla dziecka Bydgoszcz

  Pościel dla dziecka Warszawa

  Pościel dla dziecka Gdańsk

  Pościel dla dziecka Katowice

  Doskonale wiemy, ile jest prawdy w powiedzeniu “jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”, dlatego dobre nawyki warto budować od samego początku. Naturalna bawełna, wysokie standardy jakości i dbanie o szczegóły… Jest wiele drobiazgów, których trzeba dopilnować. Na szczęście wybierając pościel dla dziecka z naszej oferty, masz pewność, że zadbaliśmy o wszystkie szczegóły i spośród wielu polskich marek wybraliśmy te, które okazały się ekspertami w swojej branży. Znajdziesz u nas wiele różnych propozycji, dlatego jesteśmy przekonani, że wraz ze swoją pociechą będziecie zadowoleni.

  Wysokiej jakości bawełna

  Do produkcji pościeli używa się wielu materiałów. Jednak najlepszym i najzdrowszym z nich jest bawełna. Szczególnie powinniśmy zwrócić swoją uwagę na skład, gdy wybieramy pościel dla dziecka. Każdy rodzic chce dla swojej pociechy jak najlepiej, a naturalna bawełna zagwarantuje niezwykłą miękkość i wygodę. Przy wyborze odpowiedniej pościeli, powinniśmy również zwrócić uwagę na obecność certyfikatu Öko-Tex, który pokazuje, że dany produkt jest wolny od szkodliwych substancji.

  Jak dbać o pościel dla dziecka?

  Podstawą pielęgnacji pościeli dla dziecka jest pranie, które powinno się wykonywać co dwa - trzy tygodnie. Bardzo ważne jest używanie odpowiednich płynów oraz ustawienie prawidłowej temperatury, którą zalecił producent. Przygotowując pościel do prania, należy wywrócić ją na “lewą stronę”, dzięki czemu można zapobiec wszelkim otarciom ze strony bębna. Powinno się również zasunąć suwak lub zapiąć guziki, aby uniknąć niepotrzebnego splątania.