Przechowywanie w pokoju dziecka

Każdy rodzic wie ile, zabawek, drobiazgów, ubranek i innych rzeczy znajduje się w pokoju dziecka. Bez sprytnych sposobów na przechowywanie panowałby w nim wieczny bałagan. Na szczęście istnieje wiele różnych pomysłów, jak w prosty sposób zaaranżować pokój dziecka, tak aby był funkcjonalny i uporządkowany.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

  Gdzie przechowywać w pokoju dziecka?

  Pierwszym miejscem, które przychodzi na myśl, gdy mowa o przechowywaniu, jest szafa, która ma wiele szuflad, drążków i półek. Szczególną uwagę warto zwrócić na wysoko położone schowki, na których można przechować “rzeczy na potem”. Duża szafa to bardzo dobry wybór, ponieważ z biegiem czasu zabawki zastąpią inne przedmioty, które będą musiały znaleźć swoje miejsce w pokoju. Oprócz szafy często przydaje się również komoda, do której można włożyć chociażby bieliznę. Wybierając ją, zwróć uwagę na głębokość szuflad. Najbardziej uniwersalną opcją jest model z płytkimi i głębokimi szufladami, ponieważ dzięki nim schowasz do komody zarówno drobiazgi, jak i rzeczy zajmujące więcej miejsca.

  Kolejnym sprytnym sposobem na przechowywanie jest miejsce pod łóżkiem. Niektóre łóżeczka dla dzieci mają szuflady, w których można przechowywać na przykład pościel lub ręczniki. Jeśli model łóżeczka Twojego dziecka stoi na nóżkach możesz dokupić dodatkowe pojemniki lub pokrowce i wsunąć je pod spód. Taki sposób przechowywania dobrze sprawdzi się w przypadku sezonowej garderoby czy na przykład stroju narciarskiego, który nie jest potrzebny na co dzień.

  Co jeśli wciąż brakuje miejsca na przechowywanie zabawek?

  W dziecięcym pokoju miejsca do przechowywania nigdy za wiele, zwłaszcza że kolekcja dziecięcych zabawek stale się powiększa. Ciekawym, a zarazem funkcjonalnym dodatkiem są różne pojemniki na zabawki, które oprócz swojej podstawowej funkcji pełnią rolę akcentu kolorystycznego i ozdoby. W naszej ofercie znajdziesz wiele prostych sposobów na to, jak zorganizować przestrzeń w pokoju swojego dziecka.