Regały do pokoju dziecka

Regał do pokoju dziecka jest elementem wyposażenia, który tworząc przestrzeń do przechowywania, pomaga uczyć się porządku i odkładania rzeczy na swoje miejsce już od najmłodszych lat. Regały zazwyczaj nie zajmują dużo miejsca, a dzięki wielu półkom i szufladom pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń. Wybierając regał do pokoju dziecka, warto od razu rozważyć wysoki model, który oferuje jeszcze więcej miejsca. Na początku może służyć do odkładania zabawek, potem książek i podręczników szkolnych.

Designerskie regały do pokoju dziecka dobrze sprawdzą się w przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim oraz aranżacjach łączących styl retro z nowoczesnym. Jednak wyjątkowe wzornictwo nie jest jedyną zaletą tych mebli. Nie należy zapominać o tym, że tworzą je polskie marki, które dbają wysoką jakość ich wykonania i o środowisko. W naszym sklepie znajdziesz produkty właśnie takich producentów – pomysłowych, ale i odpowiedzialnych.

Producenci
 • Cena
 • Showing all 15 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Regały do pokoju dziecka Bydgoszcz

  Regały do pokoju dziecka Warszawa

  Regały do pokoju dziecka Gdańsk

  Regały do pokoju dziecka Katowice

  Regały na zabawki w pokoju dziecięcym

  Pluszaki, lalki, gry, klocki i książeczki. Gdzie to wszystko pomieścić? Z pomocą przychodzą regały do pokoju dziecka, które pomogą wprowadzić w nim porządek. Modny design i ciekawe wzornictwo spodobają się wszystkim domownikom, a kolorowe elementy obecne w niektórych modelach dostępnych w naszym sklepie skradną serca maluchów. Urządzając pokój dziecka, warto wybrać regały, w których niektóre półki są zamykane. To niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dla rodziców ceniących samodzielność dzieci przygotowaliśmy także regały z przestrzeniami dostępnymi dla dzieci, tak by mogły korzystać z zabawek i pomocy, kiedy tylko będzie taka potrzeba.

  Regały na książki

  W wieku szkolnym dziecięce zabawki zostają zastąpione przez książki, a designerskie regały do pokoju dziecka stają się wprost niezbędne. Nastolatkowie zaczynają przykładać większą wagę do wyglądu swojego pokoju, dlatego ważne staje się odpowiednie połączenie funkcjonalności i wzornictwa. Meble dostępne w naszej ofercie są zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi i wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu trafiają w punkt. Wybierając regały do pokoju starszego dziecka, warto wybrać taki model, który dodatkowo posiada szuflady umożliwiające wygodniejsze przechowywania bloków rysunkowych, długopisów i różnych drobiazgów.