EuformaPomieszczeniaPokój dziecięcySzafy, komody i wieszaki

Szafy do pokoju dziecka

Szafa w pokoju dziecka to mebel równie ważny jak łóżko. To tam najłatwiej będzie przechowywać nie tylko ubrania, ale i buty oraz torby. Jednak z biegiem czasu sama szafa przestaje wystarczać, dlatego warto od razu pomyśleć o pasującej komodzie, w której swoje miejsce znajdą również zabawki i akcesoria. Ponadto należy pamiętać, że pojemne szafy do pokoju dziecka to doskonały sposób na uporządkowanie przestrzeni.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 54 wyników

  24 z 54
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze SZAFY, KOMODY I WIESZAKI również stacjonarnie

  Szafy do pokoju dziecka Bydgoszcz

  Szafy do pokoju dziecka Warszawa

  Szafy do pokoju dziecka Gdańsk

  Szafy do pokoju dziecka Katowice

  Szafy do pokoju dziecka Wrocław

  Szafy do nowoczesnego wnętrza

  Szafy zajmują dużo miejsca, dlatego warto wpasować je w styl mieszkania. We wnętrzu urządzonym w skandynawskim stylu świetnie sprawdzą się minimalistyczne szafy w kolorze naturalnej brzozy z pastelowymi akcentami. Z kolei popularne szafy z lustrem na drzwiach będą strzałem w dziesiątkę w małych wnętrzach, ponieważ optycznie powiększą przestrzeń. Gdy nie jesteśmy przekonani do designerskiej szafy do pokoju dziecka, zamiast niej wybierzmy komodę, która będzie spełniać podobne funkcje. Jest to dobra opcja na początek, kiedy nie ma potrzeby wieszania ubranek i dużo wygodniejsze okazują się szuflady.

  Designerskie szafy do pokoju dziecka najlepiej sprawdzą się we wnętrzach, w których chcemy umieścić proste, ale efektowne meble. To także rozwiązanie dla osób, które oprócz ciekawego wzornictwa cenią pomysłowość, praktyczność i dbałość o szczegóły. Co więcej, to również produkty dla klientów, którzy chcą wybierać lokalne marki przyjazne środowisku. Jeśli jesteś taką osobą, nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

  Praktyczne wnętrze szafy

  Funkcjonalna szafa do pokoju dziecka powinna mieć uniwersalne wyposażenie - półki, drążki i szuflady. Z biegiem lat potrzeby dziecka będą się zmieniać, dlatego już na samym początku warto wybrać optymalne rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz szafy zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. W Euformie proponujemy nie tylko szafy, ale też inne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego, które można z nimi skompletować.