Wieszaki do pokoju dla dziecka

Wieszak na ubrania jest bardzo przydatnym elementem wyposażenia, który sprawdzi się nie tylko w przedpokoju czy sypialni, ale również w pokoju dla dzieci. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do ubrań dorosłych lub wierzchnich ubrania dzieci są lekkie i zajmują mało miejsca. Przy ich wyborze warto skupić się przede wszystkim na ciekawym designie. Wieszaki do pokoju dla dziecka są funkcjonalną dekoracją, dlatego warto wybrać taki model, który będzie wyróżniać się kolorem lub motywem spośród reszty elementów wyposażenia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dzieci lubią radosne wzory, dlatego warto zwrócić uwagę na motywy gwiazd, kwiatów, zwierzątek, postaci z bajek itd. Od modeli metalowych lepiej sprawdzą się wieszaki do pokoju dla dziecka wykonane z bukowego, brzozowego lub dębowego drewna. Dodatkowo ładnie będą wyglądać kolorowe elementy, które wprowadzą do wnętrza radosną atmosferę. W naszej ofercie znajdziesz designerskie wieszaki, które łączą w sobie oryginalne wzornictwo i funkcjonalność.

Stojący wieszak do pokoju dla dziecka

Stojący wieszak do pokoju dla dziecka to element wyposażenia, którego nie sposób nie zauważyć. Z tego powodu, warto zadbać o to, by jego wygląd zdobił pomieszczenie. Największą zaletą stojących wieszaków jest ich mobilność. W zależności od potrzeb można zmieniać ich miejsce, powiększając przestrzeń do zabawy. W porównaniu do wieszaków ściennych mają bardziej elegancki design. Niektóre modele dodatkowo posiadają wkomponowane półeczki, na które można odłożyć różne drobiazgi.

Ścienny wieszak do pokoju dla dziecka

Wieszaki ścienne to najlepsze rozwiązanie dla dzieci. Ich największymi zaletami są ozdobne kształty i kolory, które będą doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju. Co więcej, nie zajmują tyle miejsca, co modele stojące. Wieszak do pokoju dla dziecka może mieć dodatkową półeczkę na górze, na której mogą znaleźć się rzadziej używane przedmioty. Niejeden rodzic wie, że miejsca do przechowywania nigdy nie jest za dużo, dlatego warto wykorzystać każdą możliwą przestrzeń.