EuformaPomieszczeniaSalonObrazy i plakaty

Obrazy i plakaty do salonu

Obrazy i plakaty do salonu to jedne z tych dodatków, które na stałe zagościły w naszych domach. Nic dziwnego, ponieważ stylowe i odpowiednio dobrane są przepiękną ozdobą oraz dopełnieniem najbardziej wyszukanych aranżacji. Dzięki temu, że bez problemu możemy je zdjąć ze ściany i wymienić, są też niedrogim sposobem na odświeżenie wystroju wnętrza. Jeśli chcesz odmienić swój salon, koniecznie poznaj naszą ofertę obrazów i plakatów do salonu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nasze obrazy odmienią wnętrze Twojego domu

Cudownie jest mieszkać we wnętrzu, które oprócz komfortu zapewnia nam również pozytywne wrażenia estetyczne. By urządzić salon zgodnie z własnymi upodobaniami, warto zadbać o niebanalne ozdoby ścian – odpowiednio dobrane plakaty lub obrazy do salonu zmienią jego wygląd. W naszej ofercie znajdziesz nietuzinkowe grafiki, reprodukcje malarskie artystów dawnych i współczesnych, a także plakaty z cytatami. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku, dzięki któremu oferowane przez nas dekoracje nie blakną.

Nowoczesne plakaty do salonu

Z myślą o miłośnikach nowoczesnego stylu umieściliśmy w swojej ofercie minimalistyczne plakaty do salonu w rozmaitych rozmiarach. W zależności od upodobań możesz ozdobić ścianę jednym, dużym plakatem lub stworzyć na niej kompozycję z kilku mniejszych. Galeria obrazów i fotografii na ścianie jest hitem wnętrzarskim ostatnich lat – sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, ale nie tylko.

Jaki obraz do salonu?

Jeżeli zależy Ci na tym, by obraz był wyrazistym elementem salonu, wybierz ciekawy i niebanalny wzór z mocnym akcentem kolorystycznym. W stonowanym i jasnym wnętrzu taki dodatek będzie zwracał uwagę. Klasyczne wnętrza to idealne miejsce dla plakatów z reprodukcjami malarskimi, które nadadzą im szyk. Dobrym rozwiązaniem do salonu są również plakaty z cytatami i motywacyjnymi hasłami. Takie dodatki są odzwierciedleniem tego, co gra w duszy domownikom.

W salonie można postawić na różne motywy obrazów, w zależności od indywidualnych preferencji. Do popularnych należą wzory geometryczne, a także krajobrazy przedstawiające faunę i florę. W nowoczesnych pomieszczeniach często pojawiają się również motywy zupełnie abstrakcyjne, które przyciągają wzrok.

Szary salon jest najczęściej zaaranżowany w minimalistycznym stylu, dlatego warto wybierać plakaty w podobnym designie, dzięki czemu wnętrze będzie spójne i harmonijne. Dobrym pomysłem są wersje czarno-białe, w których monochromatyczny kolor doskonale uzupełnia prostotę i minimalizm, królujący w salonie.