Sofy do salonu

Sofa jest niezaprzeczalną królową salonów, bo czy potrafisz wyobrazić sobie, że mogłoby jej tam zabraknąć? Nasz sklep oferuje bardzo duży wybór kanap. Pamiętaj, by wybierając sofę, dopasować ją do stylu panującego we wnętrzu, wielkości pomieszczenia oraz potrzeb domowników, którzy będą z niej korzystać na co dzień. A jest w czym wybierać – oferujemy sofy dwu- bądź trzyosobowe, rozkładane i nie, obite tapicerką lub skórą. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy klasycznymi i designerskimi sofami do salonu.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 123 wyników

  24 z 123
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze SOFY również stacjonarnie

  Sofy do salonu Bydgoszcz

  Sofy do salonu Warszawa

  Sofy do salonu Gdańsk

  Sofy do salonu Katowice

  Jak dobrać sofę do salonu?

  Przy wyborze sofy do salonu kieruj się kilkoma podstawowymi zasadami. Jedną z najważniejszych kwestii jest wielkość. Za mała sofa w dużym salonie zaburzy harmonię przestrzenną, z kolei za duża przytłoczy wnętrze. Zanim kupisz sofę, zaplanuj rozstawienie mebli w pokoju. Kolejna ważna sprawa to styl sofy. Jeżeli planujesz zakup kanapy do nowoczesnego wnętrza, wybierz designerską sofę do salonu – na pewno będzie doskonałym dopełnieniem wystroju. W naszym sklepie na pewno uda Ci się znaleźć mebel dostosowany do Twoich potrzeb.

  Jaką tapicerkę i kolor wybrać?

  Oferowane przez nas sofy do salonu obite są różnymi materiałami – skórą naturalną, tkaninami żakardowymi lub pluszem. Nasze obicia są trwałe, odporne na zaplamienia oraz łatwe do czyszczenia. Jeżeli jesteś rodzicem małego dziecka lub właścicielem psa, dobór odpowiedniego materiału obiciowego powinien być dla Ciebie sprawą kluczową. Kolor sofy dopasuj do wnętrza, ale przy wyborze kieruj się także względami praktycznymi. Designerskie sofy do salonu lub te w klasycznym stylu powinny być meblami uniwersalnym pod każdym względem. Znajdziesz je w naszej ofercie.

  Sofa do salonu musi być wygodna

  Sofa jest jednym z najważniejszych mebli w salonie. Siedząc na niej, oglądamy telewizję, czytamy, spędzamy czas wspólnie z rodziną, odpoczywamy po ciężkim dniu. Musi więc być wygodna. Sofy do salonu mogą być twarde - dają wtedy dobre oparcie - lub miękkie - wtedy można się na nich wygodnie rozsiąść. Przy zakupie sofy do salonu warto wziąć to pod uwagę.