Stoły do restauracji

Stoły są najważniejszymi elementami wyposażenia każdego restauracyjnego wnętrza. Muszą być zarazem solidne, trwałe i stylowe, by zachwycały przybyłych gości zarówno walorami praktycznymi, jak i estetycznymi. Proponujemy naszym klientom bogaty wybór modeli stworzonych przez wiodących producentów, które idealnie wkomponują się w prestiżowe przestrzenie restauracyjne!

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  • Ulubione
   Fox Elipsa
   Stół Fox Elipsa
   9 900 PLN, Stół

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Carmen
   Stół Carmen
   od 5 115 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1711
   Stół Hey STK-1711
   od 2 020 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1713
   Stół Hey STK-1713
   od 1 815 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MO 03
   Stół Mannequin MO 03
   1 348 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MQ 01 - 70
   Stół Mannequin MQ 01 – 70
   1 341 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MQ 03
   Stół Mannequin MQ 03
   1 348 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MO 01 - 70
   Stół Mannequin MO 01 – 70
   1 341 PLN, Stół

   producent: IKER

  Nowoczesne stoły do restauracji jako wizytówka tej przestrzeni

  Wybierając odpowiednie stoły restauracyjne można liczyć zarówno na to, że będą łatwe w pielęgnacji, jak i na fakt, że klienci z chęcią będą przy nich zasiadać, spędzając czas w miłej atmosferze. Przygotowaliśmy zatem wyjątkowe stoły restauracyjne do lokalu gastronomicznego, które mogą podnieść prestiż danego miejsca, zmieniając go w pełną luksusu przestrzeń, w której goście będą z chęcią przebywać. W ofercie posiadamy stoły do restauracji zarówno bardzo nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klimacie vintage, proste i o fantazyjnych kształtach, minimalistyczne i ze zdobieniami. W naszej ofercie znajdują się przepiękne stoły i inne meble, do których zakupu zapraszamy.

  Designerskie stoły do restauracji gwarancją oryginalnego wystroju wnętrza!

  Stoły kuchenne stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia w kuchni i tak samo jest we wnętrzu restauracji, które powinno zachwycać gościnnością i przytulnością, a zarazem być pełne stylu. Proponujemy zatem niesztampowe, modne stoliki, dzięki którym będzie można niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienić banalne, zwyczajne wnętrze w takie, które będzie zachwycało swoim pięknem i designem.

  Poznaj nasze propozycje do gastronomii już teraz i zdecyduj o tym, która z nich będzie odpowiednia do urządzanego przez Ciebie restauracyjnego wnętrza. Spośród wielu dostępnych modeli każdy znajdzie ten, który odmieni daną przestrzeń w niezwykły sposób. Oferowane przez nas stoły do restauracji to prawdziwe połączenia piękna z funkcjonalnością na najwyższym poziomie!

  Wybierając stół do restauracji zwróć uwagę na jego rozmiar, kształt oraz materiał. Jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią wybierz okrągłe lub kwadratowe stoliki, przy których mogą usiąść 2 osoby. W większej przestrzeni sprawdzą się stoły prostokątne, które pomieszczą minimum 4 osoby. Warto wybierać stoły o różnych wielkościach, aby były dopasowane do różnej wielkości grup.

  Stoły wykonane z naturalnego drewna są solidne i szlachetne, dlatego sprawdzą się w eleganckich restauracjach. Wykonane z drewna dębowego lub orzecha amerykańskiego podkreślą styl restauracji. Ważny jest również rozmiar stołu i jego kształt. Okrągłe i kwadratowe stoły sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach, natomiast prostokątne w restauracjach o większej powierzchni.