Szkło restauracyjne

Aby przyjmować gości po królewsku w przestrzeni restauracyjnej, należy zadbać o każdy detal. Wybór odpowiedniego szkła do podawania napojów również ma niebagatelne znaczenie. Elegancko serwowane napoje alkoholowe i bez procentów pozwolą przybyłym cieszyć się ich smakami i aromatami. Nasza bogata oferta daje właścicielom restauracji możliwość zakupu modeli najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wybierz szkło restauracyjne dla najbardziej wymagających gości!

Szkło do restauracji powinno stanowić udany mariaż walorów natury estetycznej oraz praktycznej. Musi być ono łatwe w czyszczeniu, nie będąc jednocześnie nadmiernie kruchym, bo wtedy szybko uległoby stłuczeniu. W trosce o dobro gości stworzyliśmy zatem szkło restauracyjne, zachwycające trwałością i solidnością, a jednocześnie urzekające ciekawymi formami, kształtami oraz zdobieniami. Mamy wszystko, czego potrzeba, by wznosić toasty i smakować napoje w znakomitym stylu, dlatego staliśmy się niekwestionowanymi liderami w sprzedaży designerskich szklanek i kieliszków.

Uwydatnij smak napojów, stosując najlepsze szkło do restauracji!

Mocne i jednocześnie estetycznie wykonane szklanki do kawy i herbaty mrożonej, solidne kufle do piwa, zachwycające elegancją kieliszki do wina, szampana czy mocniejszych trunków – każdy z tych modeli będzie przydatny w restauracyjnej przestrzeni. Dostępne u nas szkło do restauracji przeznaczone jest dla każdego, kto prowadzi zarówno luksusową restaurację, jak i utrzymany w stylu vintage zajazd albo bar szybkiej obsługi. Dostępny w naszym sklepie asortyment to przepis na to, by zachwycić gości i sprawić, że będą wracali z wielką przyjemnością!

Jakość szkła stosowanego do produkcji szklanek i kieliszków ma ogromne znaczenie. Musi ono być odpowiednio przezroczyste i gładkie – takie właśnie modele proponujemy naszym klientom, by mogli oni przyjmować przybyłych do restauracji gości w najlepszym stylu.