Obrazy do sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce dla domowników. Spędzają w nim bardzo dużo czasu, dlatego jego urządzeniu powinni poświęcić szczególną uwagę. Sypialnia, podobnie jak salon, aby nabrać charakteru, potrzebuje stylowych dodatków. Mogą nimi być wyjątkowe obrazy, których obecność zapełni pustkę na ścianie oraz urozmaici wystrój. Odpowiednio dobrany obraz to dodatek, który podkreśli oryginalność wnętrza. Obrazy do sypialni to coraz popularniejszy sposób na ożywienie aranżacji.

Zamiast obrazów można wybrać plakaty do sypialni, które mają nie mniej ozdobny charakter, jednak zdecydowanie bardziej przypadną do gustu młodzieży i zwolennikom nowoczesnych aranżacji. Plakaty są też zdecydowanie tańsze. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj dekoracji znajdziesz w naszym sklepie. Zobacz naszą bogatą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Gdzie powiesić w sypialni plakaty i obrazy?

Optymalnym miejscem na powieszenie obrazu w sypialni jest przestrzeń nad łóżkiem, choć w niektórych wnętrzach dobrze będzie prezentował się również nad komodą. Architekci wnętrz częściej stawiają na pierwszą opcję, jednak to od Ciebie zależy ostateczna decyzja. Obrazy do sypialni mogą mieć różnorodny charakter - warto wybrać coś, co będzie cieszyć Twoje oko i tworzyć przyjemną atmosferę. Czasem warto odejść od dobrze znanych schematów i wypróbować rzadziej stosowane rozwiązania, takie jak na przykład zestawienie kilku mniejszych obrazów w ciekawą kompozycję. Aby stworzyć taką kolekcję, warto wybrać kilka dzieł lub reprodukcji utrzymanych w podobnej kolorystyce, na podobny temat lub namalowanych w tym samym stylu.

Plakaty w sypialni - dostosuj je do swoich preferencji

Nowoczesne plakaty z grafiką to idealna propozycja dla nowoczesnych wnętrz. Co więcej, dzięki różnorodności ram, można nadać im indywidualny charakter i jeszcze lepiej dopasować do gustu i aranżacji. Podobnie jak w przypadku obrazów można skomponować kolekcję podobnych plakatów do sypialni i powiesić je w takich samych ramach, tworząc spójną całość. Szeroki wybór wzorów pomoże Ci znaleźć idealne do wystroju sypialni plakaty na ścianę. Nowoczesne plakaty odświeżą aranżację sypialni, dlatego polecamy je bez względu na styl wystroju wnętrza.

Wedle znanych zasad feng shui do sypialni najlepiej sprawdzą się obrazy przedstawiające płynącą wodę, np. morze, rzekę lub wodospad, egzotyczną florę, kwitnące drzewa czy też popularne znaki yin i yang.

W sypialni zdecydowanie najlepszym wyborem będą motywy spokojne, które zapewniają przyjemne odprężenie. Powinna w nich dominować stonowana i neutralna kolorystyka, która pozwoli się wyciszyć przed snem. Świetnym wyborem będą plakaty z fauną i florą, gdyż natura zawsze jest przyjemna dla oka i relaksująca.