Świece do sypialni

Sypialnia to miejsce relaksu nie tylko dla ciała, ale i zmysłów. O przyjemną atmosferę na pewno zadbałeś już, wybierając piękne meble i dodatki. Dodatkowe odprężenie zapewnią świece do sypialni, które uwalniając Twój ulubiony zapach, stworzą unikalny nastrój – nie bez przyczyny w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów świec. Kiedyś najpopularniejsze były takie, które wymagały świecznika. Dzisiaj coraz częściej można spotkać się ze świecami do sypialni w stylowych opakowaniach, które od razu po otworzeniu są gotowe do użycia. Producenci zadbali o ich elegancki wygląd, dzięki któremu świeczki będą dyskretnie komponować się z resztą wyposażenia wnętrza. Minimalistyczne wzornictwo często wzbogacone jest nierzucającym się w oczy nadrukiem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Świece do sypialni Bydgoszcz

  Świece do sypialni Warszawa

  Świece do sypialni Gdańsk

  Świece do sypialni Katowice

  Kilka rad dotyczących używania świec do sypialni

  Aby jak najdłużej cieszyć się świecą, warto zastosować się do kilku rad, dzięki którym przedłużysz jej żywotność, a także zwiększysz przyjemność czerpaną z jej używania. Przede wszystkim należy zastosować się do instrukcji producenta mówiącej o tym, ile czasu powinna palić się zakupiona świeca do sypialni. Poza tym nie należy stawiać jej w przeciągu, ponieważ wtedy drgający płomień nie spala jej równomiernie. Dobrymi praktykami są również chowanie świec na kilka godzin do lodówki oraz regularne przycinanie knota do długości 5 milimetrów.

  Jaki zapach świecy do sypialni wybrać?

  Warto najpierw zastanowić się, jaki zapach nam najbardziej odpowiada. Jaki jest naszym ulubionym, a który nas drażni? Przyjemnymi i neutralnymi zapachami odpowiednimi do sypialni są świeży las, letnie kwiaty oraz morska bryza. Intensywniejsze, ale równie relaksujące mogą okazać się zapachy orientalne i korzenne. W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane świece do sypialni, które zostały stworzone z ekologicznego wosku. Wysoką jakość produktu potwierdzają opinie zadowolonych klientów.