Toaletki do sypialni

Toaletka to marzenie wielu kobiet. Warto ustawić ją w sypialni, ponieważ to tam zaczynamy i kończymy dzień. Rano ułatwi wykonanie makijażu, a wieczorem pielęgnację cery. Codzienny rytuał przy toaletce to chwila relaksu. Toaletka do sypialni to nie tylko stolik i lustro, ale i kilka szuflad, do których można schować najpotrzebniejsze kosmetyki i ulubioną biżuterię. Resztę skarbów możesz trzymać w dekoracyjnych pudełkach, dobrym pomysłem okaże się także zakup dodatkowej komody pasującej do toaletki.

Wartą uwagi propozycją toaletki do sypialni, którą można znaleźć w naszym sklepie, jest model z otwieraną połówką blatu, w której znajduje się duże lustro i miejsce na kosmetyki lub biżuterię. Dzięki takiemu rozwiązaniu toaletka może pełnić również funkcję biurka, co docenią posiadacze niewielkich sypialni. To jednak tylko jeden z wielu niezwykłych modeli dostępnych w naszym sklepie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla Ciebie.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Runo
   Runo
   od 3,490 PLN , toaletka

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Joy
   Joy
   4,100 PLN, toaletka

   producent: SWARZĘDZ HOME

  • Ulubione
   Dream Toaletka
   Dream Toaletka
   3,250 PLN, toaletka

   producent: SWARZĘDZ HOME

  • Ulubione
   Lopp
   Lopp
   od 5,885 PLN , Toaletka

   producent: NOTI

  Znajdź nasze TOALETKI również stacjonarnie

  Toaletki do sypialni Bydgoszcz

  Toaletki do sypialni Warszawa

  Toaletki do sypialni Gdańsk

  Toaletki do sypialni Katowice

  Gdzie ustawić toaletkę w sypialni?

  Najlepszym miejscem dla toaletki będą okolice okna, ponieważ wykonując makijaż, potrzebujesz dobrego oświetlenia, a światło dzienne jest najlepszą z możliwych opcji. Pamiętaj, że potrzebne Ci będzie również krzesło, puf, fotel lub taboret o dopasowanej wysokości. Nie należy bagatelizować kwestii siedziska - wybierz takie, które zagwarantuje Ci wygodę podczas chwil spędzanych przy toaletce. Aby dobrze wykorzystać przestrzeń, jaką oferuje toaletka do sypialni, warto dokupić kilka małych, ceramicznych lub szklanych wazonów, aby trzymać w nich pędzle do makijażu i wysokie kosmetyki.

  Stylowe toaletki do sypialni

  Wybór toaletki do sypialni powinien zależeć od stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Do sypialni w stylu skandynawskim najlepiej pasowały będą toaletki z elementami w kolorze naturalnego buku. W minimalistycznym, monochromatycznym wnętrzu najlepiej odnajdzie się biały, czarny lub szklany mebel. Z kolei do pokoju w stylu klasycznym warto umieścić drewnianą toaletkę w naturalnym odcieniu.