Wieszaki do sypialni

Wieszaki na ubrania są niezbędne w sypialni, w której zwykle trzymamy ubrania. Warto zauważyć, że raczej nie przechowujemy w niej ciężkich kurtek i płaszczy, tylko ubrania noszone na co dzień, dlatego wybierając wieszak, możemy skupić się na jego walorach wizualnych, w tym oryginalnym kształcie, a nie tylko na stabilnych czy mocnych materiałach, z których został wykonany. Wieszaki do sypialni pełnią rolę funkcjonalnej dekoracji, dlatego warto wybrać takie, które będą wyróżniać się spośród reszty elementów wyposażenia.

Designerski kształt to dobry punkt wyjścia przy wyborze odpowiedniego wieszaka, jednak ten powinien przede wszystkim nawiązywać do aranżacji wnętrza. Przykładowo – jeśli chodzi o styl skandynawski, który lubi proste formy z drewnianymi elementami, najlepiej postawić na klasykę. Szukając modnego wieszaka do sypialni, sprawdź naszą różnorodną ofertę, którą tworzymy z myślą o klientach zainteresowanych najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Znajdziesz tam zarówno wieszaki stojące, jak i ścienne.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

    Stojące wieszaki do sypialni

    Stojący wieszak do sypialni to wyrazisty element wyposażenia wnętrza, dlatego warto dopasować go do reszty mebli. Jego największymi zaletami są mobilność, ale także niebanalne wzornictwo i kolorystyka. Ciekawą propozycją dla kobiet są modele z wkomponowaną półką, na którą można odłożyć torebkę czy apaszkę. Wieszak stojący dobrze sprawdzi się w dużych wnętrzach, w których ustawiony nie będzie przeszkadzać w codziennych czynnościach.

    Wieszaki ścienne

    Wieszak do sypialni może również przybrać formę ścienną, która zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. Dzięki pomysłowości projektantów do wyboru jest wiele różnych modeli - zarówno dyskretnych, jak i wyrazistych, które z łatwością można dostosować do potrzeb domowników oraz stylu wnętrza. Oprócz tego aby zwiększyć funkcjonalność takiego wieszaka, można wybrać model ze zintegrowaną półką. Jak wiadomo, dodatkowego miejsca do przechowywania nigdy nie jest za dużo!