366 CONCEPT

Opowiadając historię marki 366 Concept, trzeba zacząć od słynnego fotela Model 366, który zaprojektowany został w 1962 roku przez Józefa Chierowskiego – to właśnie od niego firma wzięła swoją nazwę. Produkcja kultowego mebla została wznowiona w 2014 roku, a w komplecie do niego zaproponowano klientom cały szereg innych sprzętów – sofę, fotel bujany, lampkę, podnóżek czy stoliki. Ciekawostką jest, że obecnie oryginał legendarnego fotela znajduje się w London Design Museum.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

  24 z 31
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze 366 CONCEPT również stacjonarnie

  366 CONCEPT Bydgoszcz

  366 CONCEPT Warszawa

  366 CONCEPT Gdańsk

  366 CONCEPT Katowice

  Meble 366 Concept to oczywiście nie tylko jedna, wspomniana, seria. Oprócz tego w ofercie firmy dostępnych jest również wiele innych modeli. Znajdują się wśród nich zarówno sprzęty przeznaczone dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wszystkie dostępne tu meble to autorskie projekty, które inspirowane są ikonami polskiego designu. Z nimi możesz naprawdę stylowo i ze smakiem urządzić swoje mieszkanie.

  366 Concept - polskie meble na europejskim poziomie

  Meble 366 Concept to produkty w 100% polskie - wszystkie wytwarzane są w naszym kraju. Jednocześnie pod względem trwałości i designu stoją one na najwyższym europejskim poziomie. Firma na bieżąco śledzi najnowsze trendy, zarówno jeżeli chodzi o styl mebli, jak i metody produkcji, dzięki czemu kupujący je klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkt w niczym nie odbiegający od tych dostępnych w najlepszych sklepach na całym świecie.

  366 Concept - styl, funkcjonalność i minimalizm

  Meble 366 Concept wykonane są z największą starannością i dbałością o najmniejsze nawet detale. Przy ich produkcji wykorzystuje się najlepsze materiały - trwałe, naturalne drewno, a także najwyższej jakości tkaniny. Te meble to doskonałe połączenie stylu i minimalizmu. Są dość proste, a jednocześnie również efektowne. Świetnie wpasują się we wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim - ale będą się dobrze prezentowały również w innych aranżacjach. W ofercie firmy oprócz samych mebli dostępne są również akcesoria, takie jak na przykład modne, a zarazem dopasowane do stylu pozostałych sprzętów poduszki.