4concepts

Marka 4Concepts uchodzi na rynku oświetlenia domowego za jedną z najbardziej innowacyjnych, a jej podstawową zaletą są produkty, w których doskonale widać miłość do szkła. Najlepsi rzemieślnicy zatrudnieni w 4Concepts dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hutnictwie potrafią stworzyć najbardziej nietypowe, fantazyjne lampy, zachowując jednocześnie ich wysoką użytkowość. Warto wiedzieć, że oświetlenie ma decydujący wpływ na komfort przebywania w domu oraz na atmosferę panującą w danym pomieszczeniu, dlatego warto wybrać takie źródła światła, które będą dopasowane do charakterystyki danego pokoju. Przejrzyj wszystkie propozycje sklepu 4Concepts.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nie bez powodu marka 4Concepts uchodzi za jedną z najlepszych na rynku

Huta szkła 4Concepts powstała w 1994 roku jako z prawdziwej miłości i pasji do tego szlachetnego materiału i od razu miała skonkretyzowany i jasny cel — znaleźć się w domu wszystkich artystów oraz innych osób, które uznają piękny design za najwyższe dobro. Jej produkcja z początku obracała się głównie wokół szklanych naczyń, zmieniło się to jednak w 2012 roku, kiedy jeden z partnerów biznesowych zmienił bieg jej historii. Zapytał bowiem, dlaczego marka 4Concepts nie zajmuje się produkcją szklanych lamp, co stanowiło dla niej bardzo istotny punkt zwrotny.

Już po niespełna 30 latach od otwarcia biznesu produkty 4Concepts zostały docenione nawet przez hiszpańską rodzinę królewską, a ich design i styl jest znany wszystkim projektantom wnętrz. Projektanci czerpią inspiracje ze świata natury, harmonii figur geometrycznych. Doceniają prostotę oraz symetrię, dzięki czemu wszystkie lampy 4Concepts zwracają na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi, a ich piękny design doceniają nawet najbardziej wymagający architekci z kraju. W poszczególnych bryłach znajdziemy ewidentną inspirację wprost z krajów afrykańskich, z klasyki, a także z początków epoki industrialnej czy też ze skandynawskich wnętrz, pełnych radości i komfortu oraz miłej atmosfery.

Jakość przede wszystkim

Marka 4Concepts nie uznaje kompromisów i półśrodków na żadnym polu i widać to doskonale między innymi po jej podejściu do jakości. Od samego początku w 4Concepts wykorzystuje się wyłącznie najwyższej klasy szkło, które jest bezbłędne i perfekcyjne w każdym calu. Co ciekawe, każda lampa tej firmy jest robiona ręcznie przez artystów i rzemieślników, dzięki czemu wszystkie mają ludzką duszę, a ich użytkowanie tym bardziej powinno sprawić mnóstwo przyjemności. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż żadna lampa nie jest taka sama, mogą różnić się pewnymi detalami, które świadczą o dużym nakładzie pracy ręcznej. Firma dysponuje również wyspecjalizowaną komórką kontroli jakości, w której sprawdzany jest dokładnie każdy element podczas produkcji. Dzięki temu lampy 4Concepts są pozbawione błędów konstrukcyjnych i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Produkty dostępne w ofercie marki 4Concepts

W ofercie firmy znajdziemy szereg różnych lamp o nietypowym i zarazem także klasycznym wzornictwie. Szczególnie ciekawe są modele biurkowe, dla których można z łatwością znaleźć miejsce w każdym domu i postawić je tuż przy łóżku na stoliku nocnym bądź na biurku. Wszystkie łączą pozytywne cechy wspaniałego materiału, jakim jest szkło. Dzielą się na modele nowoczesne, podłużne i wysokie, jak i na warianty dedykowane dla bardziej stonowanych i klasycznych pomieszczeń. W ofercie marki znajdziemy także nietypowe lampy wiszące, których stylistyka oraz projekt zwracają na siebie mnóstwo uwagi. Są to produkty przeznaczone dla szczególnie wymagających osób, które cenią sobie atrakcyjną aranżację swojego domu oraz jego wysoką funkcjonalność.

Zamów już dziś lampy 4Concepts w naszym sklepie i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz największego wyboru wyselekcjonowanych akcesoriów i produktów w całym kraju. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę i pełną pomoc na każdym etapie współpracy. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zadzwoń, lub napisz do nas już dziś.

Lampy 4concepts to innowacyjne oświetlenie domowe tworzone przez najlepszych rzemieślników z dbałością o każdy detal. Nietypowe i fantazyjne lampy zostały stworzone z surowców najwyższej jakości z zachowaniem wysokiej użyteczności produktów.

W ofercie marki 4concepts znajdziesz szeroki wybór lamp stołowych, wiszących oraz podłogowych. Zróżnicowana stylistyka i szeroki wybór kolorów pozwala dopasować oświetlenie do każdego wnętrza. Wybierz oświetlenie idealne dopasowane do stylistyki wnętza.