AQForm

Marka AQForm, jeszcze pod nazwą Aquaform, powstała w 1992 roku i od samego początku specjalizowała się w produkcji artykułów wnętrzarskich, takich jak meble oraz mniejsze akcesoria. Teraz jednak moce przerobowe marki AQForm skupiają się na produkcji oświetlenia domowego, gdyż jest częścią dużej i popularnej grupy Delta Light, której produkty trafiają do ponad 120 krajów z całego świata. Marka szybko stała się rozpoznawalna na rynku oświetlenia, a jej produkty trafiają obecnie do najbardziej wymagających klientów z Polski z całego świata. Przejrzyj koniecznie wszystkie lampy AQForm w naszym sklepie i zamów je już dziś — zapewniamy błyskawiczną realizację oraz asortyment składający się wyłącznie z oryginalnych produktów o pewnym pochodzeniu.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 174 wyników

  24 z 174
  Wczytaj następne 24 produktów

  Główne założenia marki AQForm

  Marka Aquaform powstała w 1992 roku, a jej produkcja obejmowała z samego początku wyłącznie meble oraz domowe akcesoria. Już po upływie 3 lat marka zmieniła swoją główną gałąź działalności na produkcję oświetlenia, które stanowi podstawę jej działalności aż do dzisiaj. Przedsiębiorstwo przez kolejne 20 lat rozwijało swoją ofertę, a jej produkty stały się doskonale rozpoznawalne na całym rynku domowego oświetlenia. W 2015 roku nastąpił pierwszy duży przełom w historii marki. Kilka z jej najbardziej znanych produktów uzyskały prestiżowe nagrody międzynarodowe, dzięki którym stała się znana nie tylko w Polsce, lecz także za granicą.

  Szybki i dynamiczny rozwój marki Aquaform zauważył koncern Delta Light Grup, który w 2017 zdecydował się wykupić w niej udziały. Marka chcąc podkreślić wagę tej transakcji, zmieniła swoją nazwę i swój wizerunek po raz pierwszy w jej historii i stała się oficjalnie marką AQForm w 2018 roku. Już w 2019 roku, więc tylko rok później, firma zainwestowała bardzo duże środki finansowe w budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz Laboratorium Światła AQForm. Początek lat 20. XXI wieku był dla marki bardzo owocny, gdyż jej inwestycja w Laboratorium Światła została doceniona prestiżową nagrodą iF.

  Jakość przede wszystkim

  Firma AQForm nie uznaje półśrodków i kompromisów już od chwili jej powstania w 1992 roku i w dalszym ciągu pozostaje wierna swoim ideałom. Szeroko wykorzystuje między innymi prawdziwą stal oraz naturalne drewno, a także wyselekcjonowane szkło oraz tworzywa sztuczne, które nie mają nic wspólnego z plastikami obecnymi w produktach niższej klasy. Dla inżynierów marki równie istotne są najmniejsze detale, dlatego równie dobrze wykonane są także elementy montażowe, przeważnie ukryte i niewidoczne oraz uchwyty i elektronika.

  Właśnie z tego względu lampy AQForm są doskonałym wyborem dla osób, które nie uznają żadnych półśrodków i kompromisów i chcą mieć w swoich domach wyłącznie produkty najwyższej klasy. Firma każdy produkt wykonuje z tak samo dużym zaangażowaniem.

  Jakie produkty znajdziesz w portfolio marki AQForm?

  Poszczególne lampy AQForm różnią się między innymi ich budową. W naszej ofercie znajdziesz standardowe spoty i niewielkie reflektory, które doskonale wyglądają w nowoczesnych pomieszczeniach. Dają mocne, punktowe światło, dzięki czemu można z łatwością stworzyć w swoim domu idealną iluminację świetlną. Znajdziesz w ofercie marki AQForm również lampy wiszące, które są szczególnie popularne na krajowym rynku, podobnie jak plafony. Zapewniają rozproszone światło padające z góry, które powinno dobrze rozświetlić całe pomieszczenie, oczywiście przy wyborze prawidłowych źródeł. Równie popularne są kinkiety, którymi można z łatwością uzupełnić stylistykę i oświetlenie swoich pomieszczeń domowych.

  Zachęcamy do zakupu lamp AQForm już dziś. Zapewniamy szybką dostawę — zawsze w czasie zgodnym z deklaracją na stronie konkretnego produktu, ogromny wybór przeróżnych wyrobów wysokiej klasy oraz najlepszą obsługę klienta. Jesteśmy firmą prowadzoną z pasji, dlatego z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości telefonicznie oraz mailowo.

  Do wyboru są reflektory dające światło punktowe, które idealnie sprawdzają się w przypadku chęci wyeksponowania konkretnych fragmentów wnętrza. Więcej światła zapewnia oświetlenie zamontowane na szynie. Oferta AQForm to przede wszystkim nowoczesne modele do współcześnie zaaranżowanych przedpokojów.

  Ciekawym wyborem są lampy wiszące pochodzące z kolekcji Modern Glass będące połączeniem minimalistycznych opraw i szklanych, ręcznie produkowanych kloszy o różnorodnych kształtach i wykończeniach. Na uwagę zasługuje również seria Modern Ball – eleganckie lampy pasujące do minimalistycznych przestrzeni.