AQForm

AQForm to polska firma zajmująca się produkcją opraw oświetleniowych, wcześniej znana jako Aquaform Lighting Solutions. Jest częścią międzynarodowej grupy Delta Light, która z powodzeniem funkcjonuje na całym świecie. Marka ta jest bardzo ceniona, zarówno w Polsce, jak i innych europejskich krajach. Była wielokrotnie nagradzana, a tworzone przez nią oprawy charakteryzują się niezwykle ciekawym designem i wysoką jakością.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 129 wyników

  24 z 129
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze AQFORM również stacjonarnie

  AQForm Bydgoszcz

  AQForm Warszawa

  AQForm Gdańsk

  AQForm Katowice

  Oprawy oświetleniowe AQForm - stylowe, wytrzymałe i praktyczne. Idealne do Twojego mieszkania!

  Firma AQForm dysponuje starannie dobranym zespołem najlepszych specjalistów z branży oświetleniowej. Efektem ich pracy są ciekawe pod względem wizualnym, wytrzymałe i praktyczne oprawy. Produkty AQForm charakteryzują się także niebanalnym designem - są one stylowe, a zarazem minimalistyczne. Większość z nich utrzymana jest w prostej, czarno-białej kolorystyce, niektóre modele posiadają również srebrne elementy. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, będą się doskonale prezentowały zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

  AQForm - oprawy oświetleniowe do salonu, kuchni, łazienki. Sprawdzą się doskonale w całym Twoim mieszkaniu!

  AQForm to szeroki wybór opraw oświetleniowych do całego mieszkania - znajdziesz wśród nich zarówno modele punktowe, które doskonale sprawdzą się w przedpokoju, okrągłe lub podłużne kinkiety idealne jako dodatkowe oświetlenie do sypialni, a także lampy wiszące, które będą perfekcyjnie prezentować się w Twoim salonie. Zachęcamy zwłaszcza do zwrócenia uwagi na kolekcję nowoczesnych szklanych opraw, które są niebanalne i efektowne - oprócz pełnienia funkcji czysto praktycznej, mogą one również stanowić doskonałą ozdobę Twojego domu.

  Oprawy AQForm świetnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu, ale też różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Modele podłużne, będą na przykład doskonałe do szkół czy urzędów, natomiast reflektory punktowe, to idealna metoda na wyeksponowanie sklepowej wystawy. Krótko mówiąc - produkty tej marki są naprawdę uniwersalne. Zapraszamy do zakupów!