Bar Glass Design

Bar Glass Design to osobista marka Agnieszki Bar – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na kierunku Wzornictwo: Projektowanie szkła. Projektantka ta specjalizuje się w tworzeniu przedmiotów ze szklanej materii – wśród jej wyrobów są zarówno przedmioty użytkowe, jak i typowo artystyczne projekty.

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Bar Glass Design Bydgoszcz

  Bar Glass Design Warszawa

  Bar Glass Design Gdańsk

  Bar Glass Design Katowice

  Projekty Agnieszki Bar były wielokrotnie doceniane przez specjalistów, prezentowane na renomowanych wystawach, a także nagradzane w konkursach - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Można je było zobaczyć podczas prestiżowych przeglądów, takich jak Paris Design Week, Salone Del Mobile Milano, London Design Festival czy też Łódź Design Festiwal. Konkursy, w których zostały one nagrodzone, to m.in. Tiffany Glass Kunst, EGE czy Make Me!

  Rozwiązania Bar Glass Design - połączenie tradycji z nowoczesnością

  Agnieszka Bar podczas tworzenia swoich projektów stawia przede wszystkim na kreatywność - jednocześnie nie odrzucając jednak tradycji. Artystka ściśle współpracuje z ośrodkami szklarskimi i rzemieślnikami z Polski i zagranicy, dzięki czemu jej projekty są zgodne z tradycyjnymi metodami, a przede wszystkim niezwykle trwałe - zarazem każdy z nich, ma w sobie coś innowacyjnego i niebanalnego. Wykonane przez nią przedmioty odznaczają się delikatnością, subtelnością i ciekawymi kształtami, są też zrobione z najwyższą starannością i dopracowane w najmniejszych szczegółach.

  Bar Glass Design - akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym domu

  Agnieszka Bar w równym stopniu jak na artyzm, stawia też na funkcjonalność. Dlatego w jej kolekcjach można znaleźć wiele przedmiotów użytkowych, takich jak szklanki, kieliszki, misy, wazony czy patery. Większość z nich ma dość klasyczny, a zarazem niebanalny design, oprócz tego są też odporne na uszkodzenia i trwałe. Jej wyroby sprawdzą się świetnie nie tylko w codziennym życiu, ale też przy specjalnych okazjach - jak na przykład rodzinne spotkania czy przyjęcia. Mogą one stanowić również wspaniałą dekorację Twojego mieszkania. Na pewno będą się doskonale prezentowały na komodzie, czy też za stojącą w salonie witryną. Zapraszamy do zakupów!