Bejot

Meble Bejot

Bejot to przedsiębiorstwo przyjazne klientowi, odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Istotnym elementem strategii działalności oraz kultury i filozofii zarządzania jest dbałość o otoczenie i środowisko naturalne człowieka. Na przestrzeni 25 lat firma Bejot przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w prężnie działającego producenta krzeseł i foteli biurowych.

Z roku na rok Bejot realizuje i planuje kolejne inwestycje. Na uwagę zasługuje m.in. zbudowany w okresie ostatnich 5 lat nowoczesny park maszynowy. Na co dzień Bejot współpracuje z uznanymi projektantami, dzięki czemu wzory nowych modeli zawsze wyróżniają się swoją oryginalnością i funkcjonalnością.

Misją firmy jest produkcja i kreowanie rynku w zakresie krzeseł i foteli biurowych o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych i ergonomicznych, wspartych najnowszą wiedzą ośrodków medycyny pracy.

Marka Bejot współtworzy projekty ze znanymi europejskimi designerami, stosując zasadę rygorystycznego i selektywnego doboru surowców i podzespołów tak, aby produkty gwarantowały satysfakcję odbiorców podczas intensywnej eksploatacji.

24 z 69
Wczytaj następne 24 produktów
Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Bejot Bydgoszcz

Bejot Warszawa

Bejot Gdańsk

Bejot Katowice