BORCAS

Borcas to polska marka mebli, która została stworzona przez niewielki zespół pasjonatów. Receptą na sukces stało się dla nich połączenie pomysłowego designu z najwyższej jakości materiałami, a także starannym wykonaniem. Producent za najważniejszy cel stawia sobie zadowolenie klientów, ale przy tym nie zapomina również o ekologii. Firma Borcas nie tylko wytwarza swoje meble ze sprawdzonych materiałów, ale także regularnie przekazuje procent od zakupów na cele związane z ochroną środowiska.

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

  Znajdź nasze BORCAS również stacjonarnie

  BORCAS Bydgoszcz

  BORCAS Warszawa

  BORCAS Gdańsk

  BORCAS Katowice

  Meble Borcas inspirowane są najnowszymi światowymi trendami. Producent stara się nadążyć za nurtami panującymi obecnie w tej branży w takich miastach, jak Oslo, Berlin, Amsterdam, Sztokholm, Rzym czy nasz rodzimy Kraków. Przy wytwarzaniu swoich mebli marka kieruje się wyjątkową kulturą i artyzmem tych właśnie miejsc - odwołuje się do tradycji, ale jednocześnie stara się łączyć różne nurty i style.

  Borcas - polskie meble na światowym poziomie

  Producent mebli Borcas przy ich wytwarzaniu stawia przede wszystkim na wytrzymałość i najwyższą jakość. Produkowane one są z najlepszych, pochodzących od lokalnych dostawców, materiałów i z użyciem sprawdzonych metod. Warto zwrócić uwagę na staranne wykończenie tych sprzętów i fakt, że zostały one dopracowane w najmniejszych nawet detalach. Są wśród nich zarówno meble do salonu czy sypialni, jak i typowo biurowe, a także bardziej dekoracyjne - jak na przykład stojaki na rośliny domowe. Zachęcamy do zwrócenia uwagi zwłaszcza na specjalną propozycję, jaką są higrometry - czyli drewniane kostki z zasadzonymi w ich wnętrzu porostami. Taki niewielki element ozdobny będzie nie tylko stanowił doskonałą dekorację Twojego biurka czy parapetu, ale także przekaże Ci cenną informację o panującym w pomieszczeniu poziomie wilgotności.

  Borcas - klasa i minimalizm

  Chyba największą zaletą, jaką posiadają meble Borcas, jest ich przemyślany i niebanalny design. Większość z nich skonstruowana została z użyciem dwóch materiałów - naturalnego drewna i metalu. Sprzęty te stanowią bardzo ciekawe połączenie minimalizmu i funkcjonalności. Są dość proste i lekkie optycznie, dzięki czemu dają bardzo szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o tworzenie różnego rodzaju aranżacji. Będą się doskonale prezentowały zwłaszcza w pomieszczeniach utrzymanych w stylu skandynawskim, ale oprócz tego świetnie sprawdzą się również w innych zestawieniach.