Carpet Decor

Carpet Decor to marka, w której ofercie można znaleźć szeroki wybór dywanów. Jest ona częścią zajmującej się produkcją tkanin grupy Fargotex. Dywany Carpet Decor charakteryzują się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. Są wśród nich zarówno modele ekskluzywne, jak i łatwe w czyszczeniu rozwiązania, nastawione przede wszystkim na codzienną funkcjonalność. Marka proponuje również wiele różnych rozmiarów – z pewnością każdemu z naszych klientów uda się znaleźć w jej ofercie dywan, który idealnie się sprawdzi właśnie w jego mieszkaniu.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

  24 z 46
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze CARPET DECOR również stacjonarnie

  Carpet Decor Bydgoszcz

  Carpet Decor Warszawa

  Carpet Decor Gdańsk

  Carpet Decor Katowice

  Carpet Decor - modne i praktyczne dywany do Twojego mieszkania

  Jedną z kolekcji dywanów dostępnych w ofercie Carpet Decor jest seria Magic Home. Cechą charakterystyczną wszystkich dywanów dostępnych w ramach tej linii jest to, że są one bardzo łatwe w czyszczeniu. Dzięki zastosowaniu przy ich produkcji zaawansowanej technologii, usuwanie z nich wszelkiego rodzaju plam jest banalnie proste i przebiega bez naruszenia struktury materiału. Ponadto, nie są one podatne na wchłanianie jakichkolwiek substancji - po rozlaniu płynu jego kropelki nie wnikają w tkaninę, lecz pozostają na jej powierzchni. Wszystko to sprawia, że dywany z serii Magic Home doskonale sprawdzą się w domach, w których mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. W ramach tej linii dostępne są zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne.

  Kolekcja Handmade Collection marki Carpet Decor - najwyższa jakość, styl i ręczne wykonanie

  Kolejną serią dywanów stworzoną przez markę Carpet Decor jest Handmade Collection. Dywany z tej serii - jak sama jej nazwa wskazuje - zostały wykonane ręcznie. Są one przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy podczas wybierania wyposażenia do swoich domów stawiają przede wszystkim na wysoką jakość, najlepsze materiały, ale także niebanalne wzory i oryginalność. Dywany z serii Handmade Collection najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. W jej ramach dostępne są dwie linie - Pure Nature (są to dywany wykonane w 100% z naturalnych tkanin), a także Glamour Line.