Carpet Decor

Carpet Decor by Fargotex to propozycja dla miłośników pięknych i nietypowych aranżacji, którzy pragną wyróżnić się z tłumu.

Marka Carpet Decor stworzyła dwie wyjątkowe kolekcje dywanów: Magic Home i Handmade Collection. Pierwsza z nich dzieli się na dywany klasyczne i nowoczesne. W modelach klasycznych zastosowano tzw. efekt "used look" dzięki czemu stanowią one idealne uzupełnienie modernistycznych wnętrz. Nowoczesna ma bardziej uniwersalny charakter. Komponuje się doskonale ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi.

Carpet Decor – Handmade Collection to ekskluzywna kolekcja, która powstała z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo, ręczne wykonanie i naturalne materiały. Dywany Handmade Collection to idealna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań we wnętrzach. To uzupełnienie nowoczesnych, minimalistycznych apartamentów, jak i naturalnych skandynawskich aranżacji. Handmade Collection składa się z dwóch linii, pierwsza to Pure Nature, czyli dywany wykonane z najwyższej jakości wyselekcjonowanej wełny, bawełny i wiskozy. To propozycja dla tych, którzy stawiają na naturalność, przestrzenne sploty, a przede wszystkim na unikalną atmosferę wnętrza. Linia Glamour Line natomiast przypadnie do gustu miłośnikom klasyki w modernistycznym wydaniu.

24 z 32
Wczytaj następne 24 produktów
Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Carpet Decor Bydgoszcz

Carpet Decor Warszawa

Carpet Decor Gdańsk

Carpet Decor Katowice