Chors

Chęć sprostania potrzebom klientów motywuje markę Chors do ciągłego rozwoju. Poszukując ciekawych rozwiązań technologicznych, Chors nieustannie podnosi jakość produktów, jednocześnie dbając o wzornictwo, funkcjonalność, estetykę oraz styl i użyteczność.

Marka Chors duży nacisk kładzie na szerzenie wiedzy na temat doboru odpowiednich źródeł światła. Wszystko po to, by klienci mogli cieszyć się trwałym, zdrowym i przyjemnym dla oczu oświetleniem.

Odpowiednio dobrana lampa odgrywa ważną rolę w wystroju wnętrz nie tyle przez swoje wzornictwo. Dobre oświetlenie podkreśla walory projektu, jakość zastosowanych materiałów, pozwala wydobyć detale i ożywić kolory. Marka Chors oferuje szeroki wybór oświetlenia, które nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wspaniałym pomysłem jest oświetlenie przypodłogowe, nocne, które pełni również rolę dekoracji. Sposób jego montażu determinuje kierunek świecenia. Kinkiety Coro dają wspaniały efekt i znajdują zastosowanie nie tylko jako lampy schodowe w domu, ale także biurze czy restauracji.

Lampy do biura od CHORS to także modele wpuszczane, które mają wbudowaną soczewkę dającą najwyższą z dostępnych jakość światła. Model Pick Me to ponadto wyjątkowa czystość szkła i miękkie światło niwelujące męczące dla oka kontrasty.