Chors

Chęć sprostania potrzebom klientów motywuje markę Chors do ciągłego rozwoju. Poszukując ciekawych rozwiązań technologicznych, Chors nieustannie podnosi jakość produktów, jednocześnie dbając o wzornictwo, funkcjonalność, estetykę oraz styl i użyteczność.

Marka Chors duży nacisk kładzie na szerzenie wiedzy na temat doboru odpowiednich źródeł światła. Wszystko po to, by klienci mogli cieszyć się trwałym, zdrowym i przyjemnym dla oczu oświetleniem.

Odpowiednio dobrana lampa odgrywa ważną rolę w wystroju wnętrz nie tyle przez swoje wzornictwo. Dobre oświetlenie podkreśla walory projektu, jakość zastosowanych materiałów, pozwala wydobyć detale i ożywić kolory. Marka Chors oferuje szeroki wybór oświetlenia, które nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

  • Cena
  • Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

    24 z 43
    Wczytaj następne 24 produktów

    Wspaniałym pomysłem jest oświetlenie przypodłogowe, nocne, które pełni również rolę dekoracji. Sposób jego montażu determinuje kierunek świecenia. Kinkiety Coro dają wspaniały efekt i znajdują zastosowanie nie tylko jako lampy schodowe w domu, ale także biurze czy restauracji.

    Lampy do biura od CHORS to także modele wpuszczane, które mają wbudowaną soczewkę dającą najwyższą z dostępnych jakość światła. Model Pick Me to ponadto wyjątkowa czystość szkła i miękkie światło niwelujące męczące dla oka kontrasty.