COMFORTY

Comforty to polska firma zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, która na rynku działa już od 2000 roku. Powstała ona w niewielkiej, położonej w Wielkopolsce, miejscowości Nowe Skalmierzyce, ale bardzo szybko zdobyła ogólnokrajową, a potem nawet międzynarodową sławę. Comforty to zarówno meble przeznaczone do użytku prywatnego, jak i takie, które doskonale sprawdzą się w przestrzeniach publicznych. Można wśród nich znaleźć szeroki przekrój sprzętów, takich jak fotele, sofy, krzesła, pufy, ale także stoliki, regały czy konsole.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 87 wyników

  24 z 87
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze COMFORTY również stacjonarnie

  COMFORTY Bydgoszcz

  COMFORTY Warszawa

  COMFORTY Gdańsk

  COMFORTY Katowice

  Comforty - meble projektowane przez najlepszych

  Comforty to grupa doskonałych projektantów posiadających ogromne doświadczenie i cieszących się międzynarodowym uznaniem. Są wśród nich między innymi takie nazwiska, jak Dorota Koziara, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski czy Tomasz Rygalik. Meble te prezentowane były na wielu uznawanych wystawach - na przykład w trakcie Łódź Design Festiwal (gdzie zostały nagrodzone w plebiscycie Must Have) czy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ale też podczas Design Week w Paryżu i London Design Week.

  Meble Comforty to produkty, z którymi z pewnością spotkał się kiedyś każdy z nas. Ich unikalne wzornictwo, a także funkcjonalność sprawiają, że zobaczyć je można w wielu rozpoznawalnych miejscach w przestrzeni publicznej - w tym w najbardziej prestiżowych i najczęściej odwiedzanych lokalizacjach. Są one umieszczone między innymi w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Muzeum Narodowym, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, a także Narodowej Galerii Zachęta.

  Meble Comforty - tradycja i nowoczesność

  Co takiego mają w sobie meble Comforty, że odniosły tak ogromny sukces? Zostały one stworzone przede wszystkim z myślą o użytkownikach. Te wyjątkowe sprzęty stanowią unikalne połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań. Elegancki i oryginalny design idzie tu w parze z doskonałą jakością i funkcjonalnością. Do wytworzenia mebli wykorzystano najlepsze naturalne materiały, takie jak stal, marmur czy lite drewno oraz ekskluzywne zagraniczne tkaniny, a dodatkowo ich wygląd nawiązuje do klasycznego polskiego i międzynarodowego wzornictwa.