Doki

Doki to polska firma zajmująca się produkcją różnych typów mebli. W jej ofercie znaleźć można siedziska, ławy, stoliki, a także elementy dekoracyjne i akcesoria, takie jak wieszaki. Są to bardzo funkcjonalne i uniwersalne sprzęty, które świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w przestrzeni publicznej. Można je polecić każdemu, kto przy urządzaniu mieszkania stawia przede wszystkim na praktycyzm, ale jednocześnie ceni sobie również nietuzinkowy design i niebanalne rozwiązania.

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  Znajdź nasze DOKI również stacjonarnie

  Doki Bydgoszcz

  Doki Warszawa

  Doki Gdańsk

  Doki Katowice

  Meble Doki - inspirowane prawdziwym życiem

  Meble Doki inspirowane są prawdziwym życiem. Pracownia ich twórców przez długi czas znajdowała się na terenie Stoczni Gdańskiej - i to właśnie podczas obserwacji tego miejsca wpadli oni na pomysł zaprojektowania dostępnych tu sprzętów. Patrząc na przykład pracujących w stoczni inżynierów i robotników, którzy każdego dnia z niezwykłą zaradnością i pomysłowością mierzyli się z codziennymi wyzwaniami, projektanci doszli do wniosku, że proste i przejrzyste rozwiązania są najlepsze - i takie właśnie zastosowali podczas tworzenia swojej linii mebli. W wyglądzie tych sprzętów zauważyć można liczne nawiązania do przestrzeni, w której żyją i z którą utożsamiają się jej pomysłodawcy.

  Meble Doki - solidność, prostota, estetyka. Meble idealne do każdego domu

  Twórcy dostępnych tu mebli to lokalni patrioci, dlatego podczas produkcji swoich sprzętów stawiają na wysokiej jakości rodzime materiały, współpracują również z okolicznymi wytwórcami i rzemieślnikami. Meble Doki odznaczają się przede wszystkim trwałością i solidnością - ich zakup to inwestycja na długie lata. Są wykonane nie tylko z najlepszych materiałów, ale też z najwyższą starannością - każdy z nich został dopracowany w najmniejszym detalu.

  Meble Doki mają charakterystyczną prostą i surową estetykę. Taki design łączy się ze światopoglądem ich projektantów, którzy nade wszystko cenią sobie skuteczność i funkcjonalność. Jednocześnie jednak meble są stylowe, a dzięki wspomnianej prostocie również uniwersalne - będą się dobrze prezentowały właściwie w każdej aranżacji. Z pewnością świetnie sprawdzą się również w Twoim salonie czy gabinecie.