Doki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Doki to marka, której produkty projektowane są w punkcie przecięcia myśli, sztuki i technologii. Są one dalekie od przedmiotów pozornych i atrap życia. Projektanci Doki starają się poznać ludzi i ich potrzeby.

Dla twórców marki inspiracją była Stocznia Gdańska, gdzie przez wiele lat mieściła się pracownia, dzięki czemu byli świadkami jej prawdziwej historii. Obserwując prace inżynierów i robotników, podziwiali ich kreatywność oraz zaradność. Prostota rozwiązań zaawansowanych technologicznie statków, popchnęła Doki w stronę przejrzystych, zrozumiałych i uczciwych koncepcji. Projektanci tworzą je odwołując się do tożsamości miejsca, przestrzeni kulturowej, w której żyją i pracują.

Produkty Doki produkowane są w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Projektanci wykorzystują możliwości lokalnych rzemieślników i wytwórców. Starają się wykorzystywać materiały rodzime, łatwo dostępne, zwracając uwagę na ich efektywne wykorzystanie. Przedmioty marki Doki niczego nie udają, nie mają lewej strony. Twórcom zależy, aby ich kolekcja dojrzewała i ewoluowała wraz z nimi, co jest możliwe dzięki trwałości produktów.

Mają świadomość, że nadmiar rzeczy oddala od tego, co istotne, co stanowi sens życia i jego esencję – za to ich brak jest nieznośny, nie potrafimy bez nich żyć.

  FILTRUJ

 • DOSTĘPNOŚĆ
 • PRODUCENCI
 • CENA

  doki_stół_mesa_small_6

  Mesa Small

  6,900.00 PLN Stół
  Producent: Doki
  doki_stół_mesa_17

  Mesa

  8,930.00 PLN Stół
  Producent: Doki
  doki_wieszak_k2_3

  K2

  640.00 PLN Wieszak
  Producent: Doki
  doki_rybitwa_7

  Rybitwa

  250.00 PLN brutto Obiekt dekoracyjny
  Producent: Doki
  doki_wieszak_k3_11

  K3

  690.00 PLN Wieszak
  Producent: Doki
  doki_wieszak_shadow_2

  Shadow

  290.00 PLN Wieszak
  Producent: Doki
  doki_stolik_latte3_9

  Latte3

  880.00 PLN Stolik kawowy
  Producent: Doki
  doki_ławka_meso_4_pop

  Meso

  4,760.00 PLN brutto Ławka
  Producent: Doki