EuformaProducencifivetimesone

fivetimesone

fivetimesone to studio projektowe i marka powstała w 2009 roku, skupiona na tworzeniu pięknych, ponadczasowych i unikatowych obiektów z silną tożsamością.

W świecie przedmiotów przypadkowych i tymczasowych celem fivetimesone jest projektowanie dobrych produktów, które dzięki sile wyrazu zaznaczają swoją obecność i poruszają zmysły, jednocześnie idealnie harmonizując się z otoczeniem.

Z szacunkiem, troską i wrażliwością do natury oraz klientów fivetimesone robi wszystko by tworzyć produkty zgodnie z wyznawanymi wartościami, opierając się na zasadach handlu fair-trade.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Fivetimesone to wyjątkowa grupa architektów, tworzona przez ludzi z pasją, designerów i wizjonerów, która została założona przez Mirosława Popławskiego. Wszystkich członków łączą wspólne idee i podejście do życia, a także odpowiedzialne działania wobec środowiska naturalnego. Podczas procesów produkcyjnych marka Fivetimesone w szczególny sposób dba o ekologię, której dobro stawia na pierwszym miejscu, dlatego skupia się na naturalnych surowcach i materiałach, które są w pełni biodegradowalne. Co istotne, każdy projekt tworzony przez firmę Fivetimesone ukazuje zróżnicowane tradycje europejskiego rzemiosła, co przyciąga klientów z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, której duża różnorodność sprawia, że z pewnością każdy znajdzie idealne propozycje dla siebie. Możesz je także obejrzeć na miejscu, w salonach stacjonarnych lub zamówić drogą internetową, samodzielnie bądź z pomocą naszych konsultantów.

Poduszki Fivetimesone – unikatowa ozdoba wnętrza

Oferowane poduszki Fivetimesone to unikatowe ozdoby wnętrza, które spełniają także funkcję praktyczną. Można się na nich wygodnie położyć i tym samym komfortowo wypocząć. Jednak ich największym wyróżnikiem są szczególne wzory inspirowane naturą. Właśnie z tego względu nie ma dwóch identycznych poduszek, gdyż w środowisku nie ma możliwości odnalezienia bliźniaczych kamieni. W produkcji prezentowanych akcesoriów stawia się na od dawna stosowane techniki tradycyjnego rzemiosła, a każdy model powstaje w profesjonalnej manufakturze. Wybrane poduszki Fivetimesone można wykorzystać jako wspaniałą dekorację łóżka sypialnianego czy sofy w salonie. Każdy model jest niezwykle miękki, a swoim designem ma przypominać obrobiony trawertyn, otoczak czy marmur. Poza poduszkami marka w swoim portfolio oferuje także puffy wykonane z mieszanki materiałów, wśród których najczęściej pojawia się wełna i jedwab.

Poznaj najważniejsze zalety akcesoriów marki Fivetimesone

Prezentowane bezszwowe poduszki marki Fivetimesone mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim są wykonane w 100% z naturalnych materiałów, wśród których najczęściej pojawia się wełna Merino – niezwykle miła i przyjemna w dotyku. Jest ona w specjalny sposób opracowywana, wedle własnej metody filcowania. Każdy produkt jest niepowtarzalny — wzory widoczne na poduszkach są unikalne, a wypełnienie z formowanego włókna poliestrowego gwarantuje znakomitą elastyczność oraz wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia. Wełna to niezwykle wytrzymały surowiec, który ma kilka właściwości. Znakomicie izoluje przed zimnem, jest hipoalergiczny, a także zapewnia wzorową przewiewność i nie przyjmuje brudu. W celu odświeżenia poduszek wystarczy przemyć ich powierzchnię letnią wodą, a wszelkie zabrudzenia usunąć suchą i miękką ściereczką. Gdy zabrudzenia są większe, można przeprać poduszki ręcznie lub w pralce automatycznej z zastosowaniem środków przeznaczonych do prania wełny, następnie odwirować, odcisnąć nadmiar wody i pozostawić do wysuszenia.

Najwyższej jakości produkty marki Fivetimesone cenione na całym świecie

Firma Fivetimesone, pomimo swojej stosunkowo krótkiej obecności na rynku, odniosła już ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Jej produkty zostały wielokrotnie docenione przez architektów i wnętrzarskich estetów, którzy przykładają dużą uwagę do szczegółów. Dzięki temu poduszki Fivetimesone są znane nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Najlepiej sprzedają się między innymi w Niemczech, Skandynawii. Rosji, Ukrainie, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Arabii Saudyjskiej, Tajwanie, Kuwejcie i Kazachstanie. Jednak marka z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i bez wątpienia jeszcze wielokrotnie nas zaskoczy.
Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą kolekcją!

Wszystkie pufy z kamiennym wzorem od fivetimesone zasługują na wybór do nowoczesnego salonu. Modele utrzymane w szarej, beżowej i białej tonacji to bowiem uniwersalna kolorystyka pasująca do współcześnie urządzonych wnętrz.

Poduszki wzbogacone o kamienny wzór to wspaniałe rozwiązanie do salonów i sypialni. Idealnie sprawdzą się one także w nowocześnie urządzonym pokoju młodzieżowym. Na uwagę zasługuje modna kolorystyka i niepowtarzalny rysunek kamienia.