Fluffo

W każdym domu warto znaleźć miejsce dla nietypowych elementów aranżacji, które mogą łączyć w sobie także cechy praktyczne. Fluffo to polski producent paneli ściennych, które stanowią doskonałe rozwiązanie do domów, mieszkań oraz przestrzeni użyteczności publicznej, a ich podstawową cechą jest znakomita estetyka w połączeniu z wysoką funkcjonalnością. Produkty tej marki występują w wielu formach i kolorach. Można za ich pomocą stworzyć nietypową aranżację całej ściany, dodać koloru stonowanym wnętrzom, a także zmniejszyć pogłos oraz ilość dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nietypowe panele ścienne marki Fluffo

Panele ścienne marki Fluffo to nietypowe rozwiązanie, które warto wprowadzić do wnętrz każdego typu. Są one wykonane z pianki poliuretanowej oraz autorskiej struktury Fluffo i występują w setkach wzorów i kolorów, wszystkie łączy jednak znakomita w dotyku faktura, która jest przyjemna i włochata. Dzięki temu panele nie tylko pięknie wyglądają, są także miłe w dotyku i pozytywnie wpływają na atmosferę panującą w danym pomieszczeniu, która staje się przytulna. Marka nie uznaje żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego jej panele są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Każdy model z jednej serii ma zawsze identyczne wymiary oraz stylistykę i kolor, dzięki czemu można zakupić kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk i połączyć je ze sobą w jedną, dużą aranżację ścienną. Nie musisz się obawiać o różnice względem wymiarów lub barw — firma Fluffo starannie obserwuje każdy etap produkcji paneli.

Linie produktów Fluffo

Marka Fluffo ma w swojej ofercie wiele linii, które różnią się stylistyką, sposobem ich montażu oraz praktycznymi cechami użytkowymi. Linia Fluffo ART jest ukłonem w stronę artyzmu. Są to dzieła sztuki łączące ze sobą kilka barw, wzorów i nietypowych połączeń, które stanowią znakomity zamiennik standardowych obrazów bądź figurek. Główną zaletą linii Fluffo ART jest duża dowolność względem montażu. Panele nie są na stałe przytwierdzone do ściany, dzięki czemu można je obracać lub podmienić z innym panelem tej marki. Pozwala to na zmianę aranżacji zależnie od dnia, roku czy też sezonu, a nawet humoru.

Fluffo Glass to z kolei panele akustyczne przeznaczone do zastosowania na przeszklone powierzchnie, których głównym celem jest redukcja pogłosu i echa. Panele są miękkie i pokryte warstwą tkaniny Fluffo, która absorbuje dźwięk i go rozprasza. Efektem jest znaczne zmniejszenie negatywnych efektów akustycznych w postaci pogłosu i echa, czyli dwóch przypadłości wielkopowierzchniowych biur i głośnych pomieszczeń. Podobną budową charakteryzują się Fluffo AIR, które montuje się na suficie i stanowią doskonałe uzupełnienie Fluffo Glass.

W marce Fluffo stawia się na różnorodność

Fluffo SOFT to jedna z najpopularniejszych linii tego producenta przeznaczona do pomieszczeń mieszkalnych. To rodzaj paneli dekoracyjnych, które pełnią dodatkową funkcję praktyczną, a ich nadrzędną zaletą jest jednak stylistyka. Poszczególne panele różnią się kształtem oraz kolorystyką, dlatego można z łatwością wybrać model idealnie dostosowany do obecnej aranżacji i stworzyć za ich pomocą niezwykłą aranżację w swoich własnych czterech ścianach. Ponadto dobrze wpływają na akustykę pomieszczenia i zmniejszają wpływ pustych ścian na komfort życia codziennego.

Warto także wyróżnić Fluffo IZO, czyli panele przeznaczone do izolowania od dźwięków zewnętrznych, a także Fluffo FIRE-RESIST, które z kolei chronią przed rozprzestrzenianiem się ognia w ogólnodostępnych wnętrzach publicznych. Zachęcamy również do zapoznania się z Fluffo WEB, linią w postaci akustycznych kurtyn, które dobrze izolują dźwięki i zmniejszają pogłos, a także pomagają w oddzieleniu różnych przestrzeni. Zamów już dziś produkty marki Fluffo i skorzystaj z błyskawicznej dostawy i największego wyboru wyposażenia domowego w sieci.

Marka Fluffo oferuje szeroką gamę paneli akustycznych ściennych, podwieszanych oraz sufitowych. Szeroki wachlarz produktów, kształtów oraz kolorów pozwala na tworzenie kompozycji idealnie dopasowanych do pomieszczenia.

Świetną propozycją do domowego biura są miękkie panele ścienne, które doskonale pochłaniają dźwięk i występują w szerokiej gamie kolorów, kształtów oraz grubości. W szczególności polecamy kolekcje Soft, Izo oraz Art.