Foonka

FOONKA to polska marka stworzona przez kreatywne małżeństwo – Gosię i Marcina Dziembajów. Firma ta wcześniej była znana pod nazwą Hayka. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów domowych – pościeli, kocy, narzut, podkładek na stół, a także świeczek czy plakatów ściennych. Wszystkie te produkty odznaczają się niebanalnym, a jednocześnie przyjemnym wyglądem. Jeśli zdecydujesz się na ich zakup, z pewnością pomogą Ci stworzyć w Twoim mieszkaniu ciepłą i przytulną atmosferę.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 86 wyników

  24 z 86
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze FOONKA również stacjonarnie

  Foonka Bydgoszcz

  Foonka Warszawa

  Foonka Gdańsk

  Foonka Katowice

  FOONKA - akcesoria domowe tworzone z pasją

  Twórcy marki FOONKA należą do młodego pokolenia polskich projektantów. Tworzenie akcesoriów domowych jest dla nich nie tylko pracą, ale także pasją i sposobem na wyrażenie swoich osobowości. O tym, jak doskonale im się to udaje, z pewnością świadczy fakt, że ich prace wzięły już udział w licznych wystawach i były wielokrotnie nagradzane - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Z pewnością zauważyłeś, że przedmioty wytwarzane przez firmę FOONKA odznaczają się ciekawym i niebanalnym designem. Wzory te inspirowane są codziennymi problemami i sytuacjami, a ich celem jest wywołanie dawno zapomnianych emocji. Stąd też nawiązania do natury i życia na wsi - w końcu większości z nas obrazy, takie jak plaża, łąka czy też rozgwieżdżone niebo kojarzą się z beztroską, relaksem, a może nawet latami dzieciństwa. Jeśli więc chcesz wprowadzić w swoim domu błogą i pełną radości atmosferę - koniecznie zaopatrz się w akcesoria marki FOONKA!

  Akcesoria marki FOONKA - nie tylko stylowe, ale też praktyczne i trwałe

  Ciekawy i oryginalny design nie jest oczywiście jedyną zaletą produktów marki FOONKA. Oprócz tego mają one również mnóstwo innych atutów. Ich twórcy dbają, aby odznaczały się najwyższą jakością, były wytrzymałe, a jednocześnie również praktyczne i wygodne w użytku. Dlatego też szyją oni swoje wyroby z tkanin o doskonałym składzie - trwałych i przyjemnych w dotyku. Ponadto, marka FOONKA stawia na naturalność - jej poduszki i wałki wypełniane są ekologicznym wkładem w postaci nasion gryki, świece natomiast zostały wykonane z wosku sojowego.