HENNIL

Hennil to polska firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych i niebanalnych mebli. Markę tę tworzą trzy osoby – Marcin Juszczyk (konstruktor i dyrektor produkcji), Piotr Jamrożek (rzemieślnik, stolarz), a także Wojciech “Wo” Mierzwa (projektant, odpowiedzialny za tworzenie wzorów mebli). Dostępne tu produkty stanowią owoc współpracy tych trzech mężczyzn, spośród których każdy posiada inne kompetencje i uzdolnienia. Jak widać, efekty ich wspólnej działalności są naprawdę ciekawe.

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

HENNIL Bydgoszcz

HENNIL Warszawa

HENNIL Gdańsk

HENNIL Katowice

Meble Hennil - proste, praktyczne i niebanalne

Meble Hennil to produkty, przy wytwarzaniu których postawiono przede wszystkim na funkcjonalność. Większość z nich wykonana jest w znacznym stopniu z naturalnego drewna, czyli bardzo uniwersalnego i praktycznego materiału, który pasuje niemalże do wszystkiego. Meble te są bardzo solidne i trwałe, a ich zakup to doskonała inwestycja na długie lata. Do ich atutów należą nie tylko najwyższej jakości materiały, ale też staranne wykonanie i położenie nacisku na najmniejsze nawet detale. Wszystko to łączy się w naprawdę nietuzinkową i niepowtarzalną całość.

Meble Hennil są nie tylko wysokiej jakości, ale też bardzo uniwersalne. Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi będą się doskonale prezentowały właściwie w każdym pomieszczeniu - zarówno takim urządzonym w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Możesz za ich pomocą stworzyć naprawdę ciekawe i niepowtarzalne aranżacje. Z pewnością świetnie sprawdzą się również w Twoim salonie czy gabinecie!

Szukasz stolika? Krzesła? A może biurka? Marka Hennil ma dla Ciebie naprawdę ciekawe propozycje!

Oferta firmy Hennil jest bardzo różnorodna - można w niej znaleźć zarówno stoliki, jak i stołki, a także biurka czy krzesła. Większość z tych mebli stanowi staranne i przemyślane połączenie naturalnego drewna oraz metalu. Ciekawą propozycją jest stolik kawowy Magna, który dzięki niebanalnej konstrukcji będzie stanowił doskonałą dekorację każdego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony. W komplecie do niego możesz dobrać jedno z drewnianych lub aluminiowych krzeseł marki Hennil.