HOP DESIGN

Marka HOP Design uchodzi za jedną z najbardziej innowacyjnych, a jej produkty od wielu lat zdobywają wiele różnych nagród i wyróżnień. Firma specjalizuje się od samego początku istnienia w produkcji najwyższej klasy tekstyliów do sypialni, które powstają przy użyciu wyselekcjonowanych tkanin o pewnym i sprawdzonym pochodzeniu. Dla marki HOP Design nie ma rzeczy niemożliwych. Konrad Hulak oraz Kinga Chmielarz-Kulak doskonale znają atrybuty współczesnego designu, dlatego ich produkty cieszą się ponadprzeciętną jakością, a także wspaniałym i stylowym designem. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produktów tej marki dostępnych w naszym sklepie Euforma. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś, co Cię zachwyci.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Cechy i podstawowa charakterystyka marki HOP Design

Polska marka HOP Design powstała w 2014 z rąk Kingi Chmielarz-Hulak oraz Konrada Hulaka, małżeństwa z ponadprzeciętną pasją, którzy od samego początku istnienia marki mieli jasny cel do zrealizowania — zaoferować klientom trwałe, bezpieczne produkty, wykonane z naturalnych materiałów. Firmę cechuje skonkretyzowany asortyment, który obejmuje między innymi produkty i tekstylia do sypialni. Wszystkie są wykonane z surowców pozyskiwanych w ekologiczny sposób, a marka w trakcie ich obróbki nie wykorzystuje barwników oraz składników uznawanych za niebezpieczne lub nieekologiczne. Materiały są selekcjonowane osobiście przez właścicieli marki, którzy decydują się głównie na nowozelandzką wełnę o doskonałych właściwościach użytkowych oraz europejską bawełnę. Każdy produkt HOP Design jest doskonale wykonany, zawsze ze zwróceniem szczególnie dużej uwagi na precyzję szycia. Co więcej, odpowiedzialne prowadzenie firmy przez jej właścicieli sprawia, że uchodzi za jedną z najbardziej ekologicznych na krajowym rynku tekstyliów.

Jakie artykuły HOP Design znajdziesz w sklepie Euforma?

Dla firmy HOP Design nie liczą się półśrodki i kompromisy, dlatego w jej ofercie znajdziemy wyselekcjonowany asortyment najwyższej klasy. Warto wymienić pościele, np. z linii Pure, która charakteryzują się płóciennym splotem oraz podwyższą gramaturą. Takie modele nie mają nadruków i są całkowicie czyste w swojej formie, dlatego są doskonałym wyborem dla alergików oraz dzieci. Pościel z nadrukami jest wykonywana przy użyciu wyselekcjonowanych barwników, dlatego mogą być również wykorzystywane przez alergików. 

W ofercie firmy HOP Design znajdziemy także wełniane koce — idealnego kompana jesiennych lub zimowych, chłodnych wieczorów. Tekstylia te są bardzo miękkie i wykonane z najwyższej klasy wełny. Materiał znakomicie oddycha i reguluje temperaturę, a także odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu jest zawsze suchy i świeży. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, nie pochłania zapachów, jest antyalergiczny i antybakteryjny.

Nagrody i wyróżnienia — marka HOP Design w pigułce

Firmę HOP Design wielokrotnie doceniła branżowa prasa oraz różne media na przestrzeni 8 lat istnienia jej na rynku. W dorobku tej polskiej marki warto wymienić między innymi tytuł Must Have otrzymany w 2015 roku za Lampy TOTEM oraz nagrodę Make Me, również z 2015 roku, otrzymaną za Lampę Latarnię. Firma w 2016 roku uzyskała także bardzo istotny tytuł, który zdecydowanie przyspieszył jej rozwój — Must Have za pościel Pure, jej obecnie najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny produkt na rynku. W 2016 roku firma HOP Design otrzymała wyróżnienie w postaci Rekomendacji Dobry wybór za pościel Pure, a także tytuł Produktu Miesiąca magazynu Icon za Lampę Latarnię. W kolejnym roku doceniono Koce Ruru, a w 2018 roku pościele Free Love.

Zachęcamy do zakupu produktów marki HOP Design w sklepie Euforma już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie zakupu. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń jeszcze dziś. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

W ofercie marki Hop Design dostępna jest pościel dziecięca Pure wykonana z wysokiej jakości bawełny. Precyzyjne wykonanie i dbałość o najmniejszy detal w połączeniu z naturalnymi tkaninami owocuje bezpieczną i ponadczasową pościelą dziecięcą.

Ręczniki marki Hop Design zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny i można je prać w wysokiej temperaturze 95°C, suszyć w suszarce oraz prasować żelazkiem w wysokiej temperaturze.