IKER

Iker to polska firma zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych. Tworzone przez nią sprzęty doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych. Marka ta cieszy się dużą renomą, a jej wyroby trafiają obecnie do ponad 30 państw z całego świata. Przekrój produkowanych przez tę firmę mebli jest naprawdę szeroki i różnorodny – z pewnością znajdziesz wśród nich takie, które doskonale sprawdzą się w Twoim mieszkaniu lub gabinecie.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

  24 z 63
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze IKER również stacjonarnie

  IKER Bydgoszcz

  IKER Warszawa

  IKER Gdańsk

  IKER Katowice

  Iker - meble stworzone z myślą o Twojej wygodzie

  Meble Iker tworzone są przede wszystkim dla ludzi - a także z myślą o nich i ich marzeniach. Jej twórcy starają się dostosować do rytmu i stylu życia współczesnego człowieka i stworzyć sprzęty maksymalnie odpowiadające na jego potrzeby. Meble te są przede wszystkim funkcjonalne, ale oprócz tego również wygodne, stylowe i praktyczne. Krótko mówiąc - są dokładnie takie, jak oczekiwałaby tego większość z nas.

  Meble Iker stanowią doskonałe połączenie najlepszych tradycji z innowacyjnymi technologiami. Twórcy tej marki stawiają przede wszystkim na jakość - do wyrobu swoich mebli wybierają najlepsze i najtrwalsze materiały, przy ich produkcji kładą nacisk na staranność i dopracowanie nawet najmniejszych detali, ale oprócz tego starają się też tworzyć nowoczesne i nawiązujące do najnowszych trendów wzory. A wszystko to łącznie tworzy naprawdę niepowtarzalny i przyciągający wzrok efekt.

  Iker - niebanalne i funkcjonalne meble do Twojego domu

  Wśród mebli Ikar znajdziesz naprawdę ciekawe propozycje. Przekrój oferowanych przez tę markę produktów jest bardzo szeroki - są wśród nich zarówno stoliki, jak i krzesła, fotele, sofy, a także taborety. Niektóre z nich są proste i minimalistyczne, inne natomiast bardziej ozdobne, a wręcz wyrafinowane. Wszystkie te meble to owoc pracy doświadczonych projektantów marki Ikar - ludzi o szerokiej wiedzy, dużym talencie i niesamowicie kreatywnych umysłach. Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych tu modeli znajdziesz takie, które już od pierwszej chwili przypadną Ci do gustu i idealnie trafią w Twoje potrzeby.