KASPA

Kaspa to polska firma zajmująca się produkcją różnych typów lamp, która na rynku działa już od kilkunastu lat. Jej produkty odznaczają się przede wszystkim niebanalnym i przyciągającym wzrok designem, ale oprócz tego są też bardzo solidne i praktyczne – dlatego w żadnym wypadku nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że i Ty znajdziesz wśród nich modele, które przypadną Ci do gustu i doskonale sprawdzą się w Twoim domu.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 188 wyników

  24 z 188
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze KASPA również stacjonarnie

  KASPA Bydgoszcz

  KASPA Warszawa

  KASPA Gdańsk

  KASPA Katowice

  Kaspa - niebanalny design, solidne wykonanie

  Sukces marki Kaspa tkwi przede wszystkim w połączeniu kreatywności i sprawdzonych metod produkcji. Twórcy lamp inspirację czerpali z zagranicznych wzorców, co pozwoliło im stworzyć naprawdę niebanalne, a zarazem podążające za najnowszymi trendami produkty. Lampy Kaspa wyrabiane są z użyciem najwyższej jakości rodzimych surowców, co zapewnia im solidność i wytrzymałość, a przy ich produkcji wykorzystuje się innowacyjne i gwarantujące wysoką precyzję technologie.

  Największym atutem produktów Kaspa jest ich nietuzinkowy design. Wśród projektowanych przez markę lamp, można znaleźć modele utrzymane w naprawdę rozmaitych stylach. Zachęcamy do zwrócenia uwagi zwłaszcza na lampy retro, które swoim wyglądem nawiązują do oświetlenia, jakie można było zobaczyć w domach naszych żyjących na początku XX wieku przodków. Niezwykle ciekawe są również modele minimalistyczne (czyli żarówki na kolorowych sznurach), które będą doskonale prezentować się w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Zwolennikom klasyki polecamy natomiast proste plafony o kwadratowym lub okrągłym kształcie.

  Kaspa - lampy idealne do Twojego domu…i nie tylko

  Kaspa to lampy idealne do Twojego domu - znajdziesz tutaj modele, które będą się doskonale prezentowały w Twoim salonie, sypialni, przedpokoju, ale też kuchni czy łazience. Produkty oferowane przez firmę sprawdzą się jednak nie tylko w mieszkaniu, ale także w miejscach publicznych. Bardziej fantazyjne lampy polecamy na przykład do restauracji czy kawiarni, natomiast te prostsze - do biura, urzędu czy sklepu. Zapraszamy do zakupów!