KASPA

Kaspa to polska firma zajmująca się produkcją różnych typów lamp, która na rynku działa już od kilkunastu lat. Jej produkty odznaczają się przede wszystkim niebanalnym i przyciągającym wzrok designem, ale oprócz tego są też bardzo solidne i praktyczne – dlatego w żadnym wypadku nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że i Ty znajdziesz wśród nich modele, które przypadną Ci do gustu i doskonale sprawdzą się w Twoim domu.

24 z 196
Wczytaj następne 24 produktów
Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

KASPA Bydgoszcz

KASPA Warszawa

KASPA Gdańsk

KASPA Katowice

Kaspa - niebanalny design, solidne wykonanie

Sukces marki Kaspa tkwi przede wszystkim w połączeniu kreatywności i sprawdzonych metod produkcji. Twórcy lamp inspirację czerpali z zagranicznych wzorców, co pozwoliło im stworzyć naprawdę niebanalne, a zarazem podążające za najnowszymi trendami produkty. Lampy Kaspa wyrabiane są z użyciem najwyższej jakości rodzimych surowców, co zapewnia im solidność i wytrzymałość, a przy ich produkcji wykorzystuje się innowacyjne i gwarantujące wysoką precyzję technologie.

Największym atutem produktów Kaspa jest ich nietuzinkowy design. Wśród projektowanych przez markę lamp, można znaleźć modele utrzymane w naprawdę rozmaitych stylach. Zachęcamy do zwrócenia uwagi zwłaszcza na lampy retro, które swoim wyglądem nawiązują do oświetlenia, jakie można było zobaczyć w domach naszych żyjących na początku XX wieku przodków. Niezwykle ciekawe są również modele minimalistyczne (czyli żarówki na kolorowych sznurach), które będą doskonale prezentować się w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Zwolennikom klasyki polecamy natomiast proste plafony o kwadratowym lub okrągłym kształcie.

Kaspa - lampy idealne do Twojego domu…i nie tylko

Kaspa to lampy idealne do Twojego domu - znajdziesz tutaj modele, które będą się doskonale prezentowały w Twoim salonie, sypialni, przedpokoju, ale też kuchni czy łazience. Produkty oferowane przez firmę sprawdzą się jednak nie tylko w mieszkaniu, ale także w miejscach publicznych. Bardziej fantazyjne lampy polecamy na przykład do restauracji czy kawiarni, natomiast te prostsze - do biura, urzędu czy sklepu. Zapraszamy do zakupów!