EuformaProducenciKolorowe kable

Kolorowe kable

Kolorowe Kable to marka, która powstała z miłości do światła. Piękne projekty lamp powstają w przytulnej pracowni w Gdyni. Marka Kolorowe Kable dba o najwyższą jakość komponentów, aby spełniały potrzeby nawet najbardziej zapalonych miłośników oświetlenia.
Przygoda ze światłem stała się pasją, a pasja pracą. Właściciele marki wciąż mają mnóstwo pomysłów nie zamierzają spocząć na laurach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Mało jest na rynku firm, które powstały z prawdziwej pasji i ambicji w dążeniu do celu tak jak marka Kolorowe Kable z siedzibą w nadmorskiej Gdyni. Marka istnieje na rynku od 2011 roku i od samego początku była skupiona wyłącznie na produkcji oświetlenia, które dla właścicieli marki stanowi najważniejszy element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Światło wpływa na komfort, a komfort wpływa na domową atmosferę i relacje międzyludzkie, dlatego wszystkie wyroby tej marki charakteryzują się dużą funkcjonalnością, a przy tym także niezwykłą stylistyką. W ofercie znajdziesz modele loftowe, stonowane, które charakteryzują się współczesną formą i pasują do nowoczesnych pomieszczeń, a także bardziej surowe, tradycyjne warianty — idealne do mieszkań skandynawskich. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Kolorowych Kabli.

Firma, która powstała z prawdziwej pasji

Marka Kolorowe Kable jest jedną z najbardziej skonkretyzowanych, a jej wyroby są doskonale dopracowane i spełniają wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Na rynku jest wiele firm, które projektują setki różnorodnych mebli i akcesoriów, nie skupiając się wyłącznie na jednej gałęzi. Większość z nich nie ma swojego najważniejszego produktu, przez co znikają w gąszczu setek innych firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Z marką Kolorowe Kable jest zupełnie inaczej. Główni projektanci od samego początku skupiali się na projektowaniu i produkcji oświetlenia, dzięki czemu dopracowali je dosłownie do perfekcji.

W pracowni marki przy ul. Nowodworcowej 15 w Gdyni powstają prawdziwe szlagiery, takie jak lampy wiszące, które zachwycają swoim finezyjnym kształtem i zwiewną stylistyką. Marka przykłada ogromną uwagę do najmniejszych detali, np. do sposobu rozpraszania światła. Abażury są półprzepuszczalne i załamują światło, które jest bardzo komfortowe i klimatyczne, podczas gdy oświetlenie z widocznym i odsłoniętym źródłem światła zwiększa energię i chęć do działania. Projektanci Kolorowych Kabli doskonale znają tajniki domowego oświetlenia, dlatego wszystkie są w stu procentach dopracowane.

Główne założenia i cechy marki Kolorowe Kable

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa światło w każdym domu. Zbyt słabe i przytłumione oświetlenie jest niekomfortowe w pokojach dziennych, w sypialniach jednak pozytywnie wpływa na wypoczynek oraz na szybkość zasypiania. Z kolei zbyt intensywne źródło światła w chłodnej barwie może męczyć i wprowadzać organizm na zbyt wysokie obroty, dlatego też sprawdzi się znakomicie w gabinetach, pracowniach i pokojach do zabaw, znacznie gorzej jednak w części wypoczynkowej. Marka Kolorowe Kable doskonale zna oczekiwania wszystkich ludzi, gdyż prowadzi z nimi dialog i ciągle obserwuje ich wymagania, dlatego znajdziemy w jej ofercie tylko takie oświetlenie, które zdecydowanie warto zakupić do swojego domu, mieszkania czy też obiektu firmowego.

Produkty dostępne w ofercie marki Kolorowe Kabli

W ofercie marki Kolorowe Kable znajduje się szeroki wybór lamp, które różnią się między innymi formą, kształtem oraz rodzajem montażu i wykończeniem. Firma słynie z loftowych modeli lamp wiszących, które zachwycają swoją surową formą i dużą ilością czarnych, matowych elementów. Bardzo ciekawe są między innymi warianty Loft Tubo w postaci kilku odkrytych źródeł światła zawieszonych na metalowych ramionach, które znakomicie się sprawdzą jako dodatkowe, delikatne źródło światła pełniące głównie funkcję stylistyczną. Dużą popularnością cieszą się także modele wiszące na kablu, np. w postaci Loft Pallo oraz Loft Rullo. Składają się wyłącznie z kabla oraz gniazda na żarówkę, dzięki czemu są bardzo minimalistyczne i doskonale wpisują się w industrialne wnętrza. Firma słynie właśnie z lamp wiszących, dlatego w jej ofercie znajdziemy także wiele innych przedstawicieli tego gatunku, które warto zaaranżować w swoim własnym domu. 

Lampy Kolorowe kable świetnie sprawdzą się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i loftowych aranżacjach. Pojedyncze lampy wiszące lub kinkiety to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lampek biurkowych. Polecamy modele Loft Bala, Lot Manzana, Loft Pallo oraz Loft Ovoi.

Nad stołem najlepiej sprawdzą się lampy wiszące składające się z 2 lub więcej kloszy. Można również stworzyć aranżację z kilku pojedynczych lamp wiszących. Nad stołem świetnie sprawdzą się modele Hulub, Sfarer lub Bala.