KUTIKAI

Kutikai to firma zajmująca się produkowaniem mebli i akcesoriów przeznaczonych dla najmłodszych. Została ona stworzona przez przyjaciółki, które są jednocześnie również mamami – a więc osoby, które o potrzebach dzieci wiedzą właściwie wszystko. Podczas projektowania swoich produktów biorą one pod uwagę zarówno potrzeby maluchów, jak i ich rodziców. Kutikai to kreatywność płynąca z doświadczenia. Te sprzęty z pewnością spełnią wszystkie Twoje (i Twoich najbliższych) oczekiwania!

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

KUTIKAI Bydgoszcz

KUTIKAI Warszawa

KUTIKAI Gdańsk

KUTIKAI Katowice

Meble Kutikai - przyjazne i dla dzieci, i dla rodziców

Meble Kutikai są dokładnie takie, jakie powinny być sprzęty przeznaczone dla dzieci. Zostały one stworzone z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa, a jednocześnie odznaczają ciepłą kolorystyką i ciekawym designem. Są solidne, trwałe, funkcjonalne i praktyczne, a przy tym również estetyczne - będą się naprawdę doskonale prezentowały w pokoju Twojego malucha.

Meble Kutikai zostały stworzone z pełną starannością i troską o najdrobniejsze nawet detale. Każdy ze sprzętów pokryto ekologicznym, bezpiecznym i przeznaczonym do tego typu produktów lakierem. Warto zwrócić uwagę na ciekawe i kreatywne kształty, które sprawiają, że meble na pewno idealnie trafią w gusta najmłodszych. Bardzo interesujące i nietuzinkowe są na przykład łóżeczka z daszkiem, albo biurka, które mogą pełnić również funkcję domków dla lalek. Właścicielki firmy Kutikai swoje wyroby tworzą w niewielkiej rodzinnej stolarni, do produkcji każdego z nich podchodząc wyjątkowo uważnie i z najwyższą starannością. Ponadto przed oddaniem w ręce klientów meble są zawsze testowane i poddawane niezbędnym, wynikającym na bieżąco, modyfikacjom.

Kutikai - nie tylko meble. Obejrzyj wyjątkowe akcesoria tej marki

Meble Kutikai to nie jedyne produkty, jakie proponuje swoim klientom ta firma. Oprócz tego w jej ofercie znaleźć można również różnego rodzaju akcesoria dla najmłodszych. Są wśród nich na przykład pościele i inne tekstylia. Wszystkie te produkty utrzymane są w przyjemnej kolorystyce, dzięki czemu przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Z marką Kutikai idealnie urządzisz pokój swojego malucha!