Labra

Light Thinking- myślenie światłem, czyli postrzeganie go jako podstawowego składnika dobrze zaprojektowanego wnętrza, zmieniającego się wraz z rytmem czynności i porą dnia. To sprawia, że oświetlenie architektoniczne Labra jest wyjątkowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Light Thinking oznacza myślenie światłem i to właśnie wyróżnia markę Labra. Projektanci tej firmy postrzegają światło jako podstawowy składnik dobrze zaprojektowanego wnętrza, zmieniającego się wraz z rytmem czynności i porą dnia. Dzięki temu oświetlenie oferowane przez Labra Design jest naprawdę wyjątkowe. Ponadto marka skupia się na jakości oświetlenia, stale poszukując idealnych źródeł światła. W swoich projektach twórcy stosują najwydajniejsze diody CREE CoB High Fidelity CRI98 2-step (R9 95). Każdy, kto wybierze lampy z kolekcji Labra, na pewno poczuje różnicę. Zapraszamy!

Labra – oprawy oświetleniowe w nowoczesnym wydaniu

W sklepie internetowym Euforma oferujemy oprawy Xilo autorstwa Macieja Karpiaka, który od niedawna współpracuje z Labra. Jego projekty łączą w sobie najlepsze atuty rzemiosła z maksymalnym wykorzystaniem walorów szkła i designerską perfekcją. Lampy są ręcznie wykonane, dlatego cechują się oryginalnością, nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. To z pewnością będzie unikalna ozdoba każdego wnętrza. Warto również dodać, że dwa największe klosze z kolekcji powstają na limicie możliwości, ponieważ tylko kilka ekip hutniczych w Polsce jest w stanie z sukcesem wydmuchać szkło ważące ponad 13 kilogramów. Lampy Xilo z kolekcji Labra stanowią wyjątkową dekorację, nadającą pomieszczeniu nietuzinkowy charakter. Marka zapewnia 5-letnią gwarancję na produkty LED, co świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta i oferowaniu produktów wykonanych z dbałością o najdrobniejsze detale.

Wyjątkowość rzemiosła w oprawach Xilo można dostrzec w detalach. Małe pęcherzyki powietrza zatopione w szkle, drobne nierówności czy odchylenia w grubości kloszy potęgują wrażenie unikalnosci. Lampy Xilo wykonane są z dbałością o estetykę montażu oraz z precyzją obróbki aluminium, które jest niepodważalnym atutem minimalistycznej formy oprawy.

Kilka słów o twórcy lamp Xilo od Labra

Maciej Karpiak to pomysłodawca i twórca opraw Xilo znajdujących się w kolekcji Labra. Od dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem multidyscyplinarnym w ramach swojej pracowni Office for Design. Oprócz tworzenia oryginalnych opraw prowadzi również badania nad nowymi technologiami, polepszającymi warunki życia w duchu zero waste. Jego portfolio wypełniają zastrzeżone wzory przemysłowe oraz realizacje z zakresu architektury wnętrz, projektowania mebli oraz koncepcji architektonicznych. Współpracę z Labra nawiązał rok temu, wprowadzając kolekcję minimalistycznych lamp szklanych Xilo oraz innowacyjnego systemowego projektu ekologicznych i akustycznych opraw oświetleniowych Haloo.

Unikalna forma lamp Labra

Lampy Labra mają wyróżniające się, podłużne, futurystyczne kształty, które stanowią oryginalny element wystroju każdego wnętrza. Modele wyposażone w kolorowe klosze kryją w środku kopułkę ze szkła opalowego, która łagodnie rozprasza źródło LED. Światło zmienia swój odcień, w zależności od barwy szkła, dzięki czemu pomieszczenie nabiera indywidualnego charakteru. Z kolei klosze opalowe emitują miękkie, jasne światło z efektem ombre, znakomicie budujące nastrój we wnętrzu. W zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć, możesz wybrać odpowiednią lampę z kolekcji Labra. Oświetlenie będzie stanowiło uzupełnienie aranżacji stworzonych w Twoim ulubionym stylu. Lampy Labra z powodzeniem wpiszą się w przestrzenie urządzone nowocześnie, minimalistycznie czy w stylu retro.

Kolekcja Labra została doceniona nie tylko przez naszych klientów, ale również przez jury Łódź Design Festival, które przyznało jej wyróżnienie Must Have 2021. Nietuzinkowy i unikalny design oparty o polskie rzemiosło i rodzimą myśl techniczną został dostrzeżony i wyróżniony. Jest to kolejne potwierdzenie, że kreatywnie interpretowana filozofia light thinking sprzyja rozwojowi firmy Labra i tworzeniu wraz z cenionymi projektantami innowacyjnych produktów.

Lampy natynkowe to idealny wybór do każdej łazienki. Z całą pewnością równie doskonałym rozwiązaniem do wnętrz łazienkowych są lampy od producenta Labra. Wysokiej jakości oprawy i nowoczesne technologie sprawiają, że oświetlenie to cieszy się ogromną popularnością wśród nawet najbardziej wymagających klientów.

Do wnętrz utrzymanych w stylistyce industrialnej polecamy lampy z kolekcji Xillo. Oprawy łączą w sobie najlepsze atuty rzemiosła z maksymalnym wykorzystaniem walorów szkła i designerską perfekcją.