LAKO

LAKO to polska firma zajmująca się produkcją oświetlenia LED. W jej ofercie znaleźć można zarówno lampy przeznaczone do mieszkań, jak i doskonale nadające się do budynków użyteczności publicznej, takich jak biurowce, szkoły, sklepy, salony kosmetyczne, przedszkola czy gabinety lekarskie. Firma LAKO prowadzona jest przez trzy pokolenia członków tej samej rodziny, a przez lata działalności wypracowała ona skuteczne i sprawdzone metody produkcji swoich wyrobów.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

  24 z 48
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze LAKO również stacjonarnie

  LAKO Bydgoszcz

  LAKO Warszawa

  LAKO Gdańsk

  LAKO Katowice

  LAKO - nowoczesne i estetyczne oświetlenie LED

  Największą zaletą lamp LAKO jest fakt, że produkowane one są w oparciu o innowacyjne metody. Firma tworzy nowoczesne lampy LED, które nie tylko zapewniają wysokiej jakości oświetlenie, ale są też energooszczędne, a przy tym solidne i estetyczne. W ofercie LAKO znaleźć można lampy sufitowe, podwieszane, ścienne, reflektory, a także lampki biurkowe. Niezależnie więc od tego, jakiego typu oświetlenia szukasz, tutaj z pewnością uda Ci się nabyć to, czego potrzebujesz.

  W ofercie LAKO znajdziesz oświetlenie idealne do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Do salonu polecić Ci możemy na przykład model żyrandola LOFTA, który utrzymany jest w stylu retro, a do pokoju dziecięcego lampę ADBOX, w kształcie dwóch połączonych ze sobą klocków Lego. Jeżeli chodzi o przedpokój, świetnie sprawdzą się natomiast podłużne lub prostokątne kinkiety - choć dobrze będą się one prezentowały również w łazience nad lustrem. Krótko mówiąc - z LAKO przyjemnie i funkcjonalnie oświetlisz całe swoje mieszkanie.

  LAKO - oświetlenie idealne do mieszkania, biura czy sklepu. Lampy, które trafią we wszystkie Twoje potrzeby!

  Oświetlenie LAKO doskonale sprawdzi się oczywiście nie tylko w prywatnym mieszkaniu, ale też innych wnętrzach. Tworzone przez tę firmę modele lamp są dość proste i utrzymane w neutralnej kolorystyce, dzięki czemu wpasują się właściwie w każdy styl - zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny, minimalistyczny, a także formalny. Reflektory LAKO to dobra metoda na wyeksponowanie wystawy w sklepie, a podłużne lampy sufitowe dobrze sprawdzą się w biurze, szkole czy urzędzie. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się ze zgromadzonym tu asortymentem!