LINEON

Nazwa LiNEON doskonale oddaje istotę prezentowanego produktu. To nowoczesny neon w kształcie linki, który można dowolnie formować, tworząc nietuzinkową dekorację świetlną, ale także przestrzenną lub po prostu ścienną. Bo chociaż LiNEON znakomicie sprawdza się jako dodatkowe oświetlenie boczne, to efektownie wygląda także, gdy jest zgaszony. Wysokiej jakości taśma LED zapewnia równomierne natężenie światła na całej długości, a wbudowany ściemniacz sprawia, że to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Dzięki LiNEON każde pomieszczenie zyskuje wyjątkowy charakter – salon, sypialnia, a nawet kuchnia i przedpokój. Ta oryginalna dekoracja świetnie uzupełnia również wystrój restauracji, biur czy lokali usługowych.

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Ulubione
   LINEON'KI białe
   LINEON’KI białe
   299 PLN, Oświetlenie

   producent: LINEON

  • Ulubione
   LINEON'KI czerwone
   LINEON’KI czerwone
   299 PLN, Oświetlenie

   producent: LINEON

  • Ulubione
   LINEON'KI różowe
   LINEON’KI różowe
   299 PLN, Oświetlenie

   producent: LINEON

  Znajdź nasze LINEON również stacjonarnie

  LINEON Bydgoszcz

  LINEON Warszawa

  LINEON Gdańsk

  LINEON Katowice

  Baw się oświetleniem z Lineon

  LiNEON na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła linka okrętowa zakończona drewnianymi końcówkami. Jeśli jednak spróbujesz nadać mu jakiś kształt, szybko odkryjesz jego potencjał. LiNEON to dekoracja, która nigdy się nie nudzi. Możesz dowolnie dostosowywać ją do zmieniającego się wystroju wnętrza, okoliczności czy własnego nastroju i aktualnego gustu. Dzięki ogromnej elastyczności można ją swobodnie wyginać, a ona zachowuje nadany jej kształt. Na co dzień może układać się w napis, będący pozytywny przesłaniem czy motywacją. W pokoju dziecięcym może przybrać formę misia czy serduszka, w czasie świąt może zmienić się w choinkę, gwiazdę czy bombkę, a podczas imprezy w balonik. Samodzielne tworzenie dekoracji z LiNEON jest proste, a zarazem sprawia ogromną frajdę i satysfakcję.

  Lineon - moc możliwości

  LiNEON dostępny jest w czterech kolorach (białym, żółtym, różowym i czerwonym) oraz trzech rodzajach, które różnią się rozmiarem. Klasyczny LiNEON ma długość 5 m, co pozwala na stworzenie napisu do 130 cm. LiNEON Eko ma długość 2,5 m, a LiNEON’ek 1,5 m. W zależności od potrzeb, można tworzyć z nich napisy, rozmaite kształty lub po prostu trójwymiarową lampkę. Każdy neon zasilany jest światłem ledowym o mocy 12V, dzięki czemu jest bezpieczny, lekki, wydajny i ekologiczny. Oplot wykonano z przetworzonych butelek PET, a więc dekoracja jest przyjazna dla środowiska. LiNEON został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.