LOFT DECORA

Loft Decora to polska firma oferująca meble w stylu industrialnym, której historia sięga początków XX wieku. Wówczas to dziadek aktualnych właścicieli prowadził działalność stolarską, tworząc meble na wymiar w swoim niewielkim warsztacie. Jego perfekcjonizm, staranność, dbałość o wysoką jakość wykonania i każdy detal oraz niezwykła pasja przetrwały kolejne pokolenia, dzięki czemu dziś marka oferuje produkty, które przyciągają uwagę swoją solidnością i niebanalnym, nowoczesnym wzornictwem. Połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych i współczesnego podejścia do designu okazało się przepisem na sukces. Meble Loft Decora to inwestycja na lata – doceni je każdy, kto szuka dobrego stylu, a jednocześnie nieprzeciętnej jakości i trwałości.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

  24 z 64
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze LOFT DECORA również stacjonarnie

  LOFT DECORA Bydgoszcz

  LOFT DECORA Warszawa

  LOFT DECORA Gdańsk

  LOFT DECORA Katowice

  Industrialny klimat z Loft Decora

  Meble Loft Decora mają charakterystyczny, minimalistyczny design, który opiera się na połączeniu litego drewna i elementów metalowych. Doskonale wpisują się w klimat wnętrz industrialnych, ale także nowoczesnych. Są chętnie wykorzystywane zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w restauracjach, hotelach czy pomieszczeniach biurowych. Wszystkie meble produkowane są ręcznie w zakładzie w Swarzędzu pod Poznaniem, z użyciem dwóch rodzajów drewna - dębu i jesionu - pochodzących z polskich lasów i starannie wybieranych pod względem gatunku. Dlatego zachwycają naturalnymi pęknięciami i sękami, a także niespotykaną trwałością. Marka wspiera ochronę i odbudowę polskich lasów, przekazując część dochodu na rzecz fundacji LOVForest.

  Wyjątkowa oferta Loft Decora

  W asortymencie marki Loft Decora znajdziemy stoły i ławy, stoliki kawowe w wielu rozmiarach, o blatach okrągłych, kwadratowych i prostokątnych. Wszystkie wyróżnia piękne drewno z naturalnymi sękami i pęknięciami, które wyglądają bardzo ciekawie w zestawieniu z metalowymi elementami w odcieniu czarnym, szarym lub białym. Połączenie tych materiałów jest proste, a zarazem efektowne - dzięki niemu mebel użytkowy jest jednocześnie ozdobą wnętrza. Producent oferuje również szafki i regały o nietypowych kształtach (np. w formie litery “A”) oraz praktyczny system modułowy, który umożliwia dowolne zestawienie poszczególnych elementów pod kątem indywidualnych potrzeb. Meble Loft Design to także hokery, ławki i lampy.