Lumeline

Nic nie zastąpi światła dziennego, ale kiedy jest go niewiele, dobrze korzystać ze źródeł światła najbardziej zbliżonych do słonecznego.
Marka Lumeline oferuje solidnie wykonane, regulowane, przenośne lampy ze źródłem światła typu full spectrum. Oznacza to najwyższy przedział odwzorowania barw (powyżej 90Ra), o dziennej temperaturze i antystresowym działaniu. Lampy Lumeline są dedykowane wszystkim ceniącym dobrą jakość i dbającym o swoje zdrowie.

Lumeline tworzy zespół uzupełniających się ludzi – z jednej strony artystów uzależnionych od dobrego oświetlenia, z drugiej kreatywnych konstruktorów o wielkiej potrzebie tworzenia. Pierwsze lampy powstawały na ich własny użytek, głównie do prac artystycznych.

Później zauważyli, jak chętnie odrabiają przy nich lekcje ich dzieci.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, projektanci postanowili uruchomić niewielką produkcję, gdyż tylko w ten sposób mogą zagwarantować wysoką jakość. Lampy Lumeline to swego rodzaju rękodzieło, oparte na najlepszych materiałach i  uczciwości wykonania. Twórcom Lumeline przyświeca idea starych rzemieślniczych warsztatów,  których wytwory charakteryzowały się rzadką w dzisiejszych czasach solidnością.

 • Cena
 • Showing all 8 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Lumeline Bydgoszcz

  Lumeline Warszawa

  Lumeline Gdańsk

  Lumeline Katowice