EuformaProducenciMagdalena Tekieli

Magdalena Tekieli

Magdalena Tekieli to utalentowana artystka, która swoje umiejętności wykorzystuje podczas tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu połączeniu możesz cieszyć się pięknymi produktami, z których można korzystać na co dzień. Otaczanie się zwykłymi, lecz pięknymi artykułami papierniczymi może przynieść Ci dużo radości oraz inspiracji. A te z kolei szybko można zapisać na jednej z ich kartek. Może dzięki temu niepozorne plannery lub notatniki staną się czymś znacznie cenniejszym niż mogłoby się wydawać? Warto przekonać się o tym na własnej skórze. Można również zachęcić bliskich do zapoznania się z tą alternatywną formą sztuki.

A czy może być coś milszego niż świadomość, że ważni dla Ciebie ludzie dzięki Tobie odkrywają, jak umilać sobie codzienność? W dodatku w tak prosty sposób! Możesz także sprezentować ten piękny planner komuś wyjątkowego. Pokaż, że znasz gust bliskiej osoby!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sztuka zaklęta w przedmiotach codziennego użytku

Wielu ludziom sztuka kojarzy się z czymś odświętnym, niedostępnym na co dzień. Czymś, czego doświadczenie wymaga fatygi, poświęcenia dużej ilości czasu, którego każdemu przecież brakuje. Warto jednak zadać sobie jedno proste pytanie: dlaczego nie pozwolić sobie na obcowanie ze sztuką każdego dnia, podczas wykonywania niekoniecznie wzniosłych czynności? Jej obecność w codziennym życiu wprowadzi do niego odrobinę estetyki – a warto dbać o to, by piękna w każdej możliwej postaci w Twoim życiu było jak najwięcej. Właśnie dlatego sztuka użytkowa staje się coraz bardziej popularna. Co więcej, produkty oferowane przez Paper Love wpasują się w gusta różnych klientów. Bez względu na to, czy preferujesz różnego rodzaju geometryczne wzory, czy może zdecydowanie bardziej lubisz zaskakujące, pełne życia grafiki, z pewnością znajdziesz artykuł papierniczy z motywem, który wyjątkowo Ci się spodoba. Wybór kolorów również jest na tyle szeroki by każdy znalazł coś w swoim guście. Wyobraźnia Magdaleny Tekieli jest wręcz nieograniczona. Nie mamy więc wątpliwości, że zachwyci Cię jej twórczość zaklęta w przedmiotach codziennego użytku.

Małe, ale odpowiedzialne wybory to troska o lepsze jutro

Co prawda artykuły papiernicze nie należą do grupy produktów kupowanych na co dzień. Nie oznacza to jednak, że nie warto decydować się na modele wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska. Wręcz przeciwnie – każde zakupy mają znaczenie. Warto więc wybierać przedsiębiorstwa stosujące ekologiczne rozwiązania. Zalicza się do nich marka Paper Love - dba o to, by wprowadzane za jej pośrednictwem produkty, były w 100% wykonane z materiałów, które mogą zostać poddane recyklingowi. Dlatego wybierając notesy wytwarzane przez to przedsiębiorstwo, stajesz się odpowiedzialnym społecznie konsumentem. Należy pamiętać, że nawet małe działania mają znaczenie i w przyszłości mogą przełożyć się na duże, pozytywne rezultaty. Wspierając lokalne firmy, dla których ekologiczne działania są istotne, jednocześnie wspierasz również rozwój zrównoważonej gospodarki. Dzięki temu jest większa szansa, że tego typu podejście stanie się normą. Dlatego wybieraj produkty nie tylko piękne, ale jednocześnie tworzone z myślą o środowisku oraz przyszłych pokoleniach. Właśnie takie są wszelkie artykuły z grafikami autorstwa Magdaleny Tekieli dostępne w naszym sklepie.

Należy podkreślić również, że artykułu papiernicze Paper Love są wytworzone z dbałością o każdy szczegół. Nie będziesz musiał martwić się wypadającymi kartkami, zbyt cienkim papierem, czy okładką, która po kilku tygodniach wygląda nieestetycznie. W związku z tym możesz mieć pewność, że z zakupionego produktu będziesz mógł korzystać z dumą przez długi czas. Wręcz przeciwnie – niepowtarzalne grafiki na pewno zwrócą uwagę niejednej osoby. Przecież sztuka użytkowa właśnie po to została stworzona – by mogła zachwycać i umilać zwykły dzień w najmniej spodziewanym momencie!

Geometric Planner wykonany w 100% z recyklingowanych materiałów, Notebook Paper Love Zebra lub Notebook Paper Love Amazonia, ale także wiele innych notatników Magdalen Tekieli to doskonały wybór dla studentów, ale również praktyczne notesy do domu.

Paper Love Planner lub Geometric Planner, ale także Geometric Planner – wszystkie planery Magdaleny Tekieli to praktyczne akcesoria biurowe, które sprawdzą się zarówno w miejscu pracy, szkole, na uczelni i w domu.